آخرین اخبار

جرقه پریز برق علت آتش‌سوزی آزمایشگاه بردخون

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: آتش سوزی رخ داده در بخشی از اتاق آزمایشگاه در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه دیروز به دلیل جرقه پریز برق با اقدام به موقع پرسنل کشیک و نگهبان مرکز و اطلاع‌رسانی به آتش نشانی بلافاصله مهار شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، احمد آخوندی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص آتش‌سوزی رخ داده در ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت بردخون اظهار داشت: آتش سوزی رخ داده در بخشی از اتاق آزمایشگاه در ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه دیروز به دلیل جرقه پریز برق با اقدام به موقع پرسنل کشیک و نگهبان مرکز و اطلاع‌رسانی به آتش نشانی بلافاصله مهار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: در این حادثه خوشبختانه به پرسنل و ساختمان مرکز آسیبی وارد نشده اما تعدادی از تجهیزات آزمایشگاهی نزدیک به منبع آتش‌سوزی آسیب دیده که میزان خسارات در دست بررسی است. 

وی اضافه کرد: وسعت آتش سوزی محدود بوده و فقط به بخشی از اتاق آزمایشگاه آسیب وارد کرده و به سایر قسمت‌های ساختمان مرکز هیچ آسیبی وارد نشده است. 

آخوندی در خصوص وضعیت بیمه‌ای ساختمان و تجهیزات مرکز گفت: خوشبختانه ساختمان مرکز و تجهیزات آن تحت پوشش بیمه حوادث از جمله آتش‌سوزی می‌باشد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تاکید بر استمرار ارایه خدمات در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون ابراز داشت : خدمات روتین مرکز در حال انجام است و با توجه به میزان آتش‌سوزی خوشبختانه خللی در ارایه خدمات بهداشتی درمانی به‌وجود نیامده است.

آخوندی با اشاره به درج خبر آتش سوزی در مرکز بردخون در یکی از خبرگزاری‌ها گفت: متاسفانه خبری در این خصوص به نقل از سخنگوی شورای اسلامی شهر بردخون بارگزاری شده که با توجه به عدم اشراف وی به موضوع و نوع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی برآورد صحیحی از میزان خسارات و آتش‌سوزی انجام نشده است.

وی یادآور شد: در حوزه بهداشت و درمان بخش بردخون پنج خانه بهداشت، یک مرکز خدمات جامع سلامت، دو پایگاه فوریت های پزشکی ۱۱۵ و یک پایگاه سلامت وجود دارد که از مجموع ۹ ساختمان موجود، تعداد ۶ ساختمان نوسازی شده است.

انتهای پیام/

کد خبر 29549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =