آخرین اخبار

مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به گسترش و وسعت آتش‌سوزی در ارتفاعات خنگ بنار و کوه گوهر گچساران گفت: دو فروند بالگرد آبپاش برای مهار آتش در مراتع و جنگل های گچساران فردا اعزام می‌شود.

خبرگزاری فارس: عصر امروز نشست ستاد مدیریت بحران با موضوع زلزله و آتش سوزی با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیران کل و روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

در این نشست وحید محمدی‌تبار با اشاره به اینکه آتش‌سوزی در عرصه‌های طبیعی در وهله اول برعهده منابع طبیعی است، گفت: همه دستگاه‌ها و نهادها برای حفظ و صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی موظف هستیم.

وی با اشاره به گسترش و وسعت آتش‌سوزی در ارتفاعات خنگ بنار و کوه گوهر گچساران گفت: دو فروند بالگرد آبپاش برای مهار آتش در مراتع و جنگل های گچساران فردا اعزام می‌شود.

این مسوول عنوان کرد: 2 فروند بالگرد آبپاش برای اعزام به ارتفاعات کوه خنگ بنار و کوه گوهر نیاز به امکانات مانند سوخت مورد نیاز، آب مورد نیاز و خوابگاه دارد که بایستی این امکانات فراهم شود.

مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه عنوان کرد: یک خواهشی از مدیرکل منابع طبیعی استان دارم این که روسای شهرستان منابع طبیعی پاسخگوی تماس‌ها باشند و انتظار این است که مدیر شهرستان یک تحلیل مشخص از آتش سوزی و مراتع را ارائه دهد.

کد خبر 29387

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =