آخرین اخبار

سخنان مهم رهبر انقلاب در روز قدس /فوری‌ترین وظیفه مبارزه با خیانت کمرنگ کردن مسأله فلسطین است

رهبر انقلاب فرمودند: اهمیت مساله فلسطین چیزی نیست که اعتماد به نفس و هوشمندی روزافزون ملت های مسلمان اجازه فراموش شدن آن را بدهد.

  در آخرین جمعه ماه رمضان و در روز قدس، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب به صورت مستقیم با مردم سخن گفتند.

رهبر انقلاب در این سخنرانی که همزمان به صورت زنده از شبکه های مخلف داخلی و بین المللی رادیویی، تلویزیونی و فضای مجازی در حال پخش است، فرمودند: 

امروز روز قدس است، روزی که با تدبیر حضرت امام راحل، همچون حلقه وصلی برای همصدایی مسسلمان برای قدس شریف تعیین شد و دراین چند دهه دراینباره نقش آفرینی کرده و از این پس نیز خواهد کرد.

ایشان تاکید کردند: ملت از روز قدس استقبال کردند. و آن را همچون نخستین کار واجب یعنی برافراشته نگه داشتن پرچم آزادی فلسطین گرامی داشتند. سیاست عمده استکبار و صهیونیستم کمرنگ کردن مساله فلسطین در ذهنیت جوامع مسلمان و به سمت فراموش راندن آن است، و  فوری ترین وظیفه، مبارزه با این خیانتی است که به دست مزدوران سیاسی و فرهنگی دشمن در خود کشورهای اسلامی صورت می گیرد.

رهبر انقلاب فرمودند: حقیقت آن است که اهمیت مساله فلسطین چیزی نیست که اعتماد به نفس و هوشمندی روزافزون ملت های مسلمان اجازه فراموش شدن آن را بدهد. هرچند آمریکا و دیگر سلطه گران و پادوهای منطقه ای آنها همه پول و توان خود ر ا برای آن به کار می برند

کد خبر 28729

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =