آخرین اخبار

حسادت، 3 جوان پولدار را روانه زندان کرد

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی از دستگیری 3 جوان پولدار که به حسادت از دوستشان موتوسیکلت 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی وی را سرقت کرده بودند خبر داد و گفت: متهمان با دستور قضائی روانه زندان شدند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سرهنگ کارآگاه "مرتضی نثاری" گفت: چهاردهم اسفند سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت بعنف یک دستگاه موتورسیکلت گران قیمت به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال با شکایت یکی از شهروندان در کلانتری 102 پاسداران تشکیل و پرونده برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد .

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی توضیح داد: شاکی با حضور در پایگاه چهارم اظهار داشت، حدود ساعت 3 بعداز ظهر چهاردهم اسفند ماه در پارکینگ منزلم در حال نظافت موتورسوزوکی لوکسم بودم و با توجه به ترددهایی که داشتم درب پارکینگ را باز گذاشتم که ناگهان سه جوان که سر و صورت خود را با ماسک و پارچه تیره رنگ پوشانده بودند از غفلتم سوء استفاده و وارد پارکینگ شدند و پس از تهدید و ضرب و شتم موتور را روشن و متواری شدند.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اهمیت موضوع اکیپی از کارآگاهان پایگاه چهارم به محل وقوع سرقت اعزام و در بررسی میدانی و به دست آوردند سه جوان قوی هیکل با یک دستگاه موتور سیکلت سفید رنگ به محل سرقت مراجعه و پس از زاغ زنی در زمان مناسبی موتورسیکلت را سرقتی و متواری می شود که که یک نفر با موتور سیکلت شاکی، یک نفر با موتورسیکلت سارقان و نفر سوم پای پیاده از مسیر های جداگانه فرار می کنند.

وی گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی، کارآگاهان موفق شدند یکی از سارقان به نام بهزاد را شناسایی کنند و در مرحله بعدی در بیست و یکم فروردین ماه وی را در منزلش دستگیر و به این پایگاه انتقال دهند.

این مقام پلیسی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی اعتراف کرد، با همدستی دو تن از دوستانش به نام کامران و نوید سرقت موتورسیکلت را انجام داده است و انگیزه خود را حسادت و تخریب شخصیت شاکی اعلام کرد و گفت: موتورسیکلت شاکی را کامران پس از سرقت به آدرس نا معلومی انتقال داده است.

سرهنگ نثاری ابراز داشت: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی مشخص شد، کامران پس از سرقت به یکی از کشور خارجی گریخته است . پس از ورود به ایران در شانزدهم اردیبهشت دستگیر و نوید نیز که به شمال کشور گریخته بود با اخذ نیابت قضایی در بیست و پنجم اردیبهشت ماه دستگیر شد.

این مقام انتظامی اظهار کرد: کامران در بازجویی ها ضمن قبول بزه انتسابی به کارآگاهان گفت، موتورسیکلت را در زمان فرار در اختیار یکی از دوستانش در شهرستان ورامین گذاشته که پس از هماهنگی قضائی موتورسیکلت تحویل پایگاه چهارم آگاهی شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهمان و اینکه هر سه متهم از وضعیت مالی خوبی بهره مند هستند و از روی حسادت این جرم را انجام داده بودند با قرار قانونی صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند.

کد خبر 28582

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =