آخرین اخبار

ده‌ها وب‌سایت صهیونیستی هک شدند

یک پایگاه خبری صهیونیستی از حمله سایبری به ده‌ها وب‌سایت این رژیم خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان پایگاه خبری تایمز آو اسرائیل به نقل از اداره سایبری رژیم صهیونیستی نوشت گزارش‌هایی از حمله سایبری به ده‌ها وب‌سایت اسرائیلی دریافت کرده است.

سرویس امنیت سایبری رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده در حال بررسی وضعیت است. تصاویری که از این حمله سایبری در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است نشان می‌دهد عبارت «آماده یک غافلگیری بزرگ باشید» به زبان انگلیسی و عبری در صفحه این وب‌سایت‌ها نمایان شده است.

ده‌ها وب‌سایت صهیونیستی هک شدند

به نوشته تایمز آو اسرائیل، هیچ شاهد و یا مدرکی که نشان دهد چه کسی پشت این حملات است در دسترس نیست. اما این رسانه صهیونیستی در ادامه مدعی شد ایران به دنبال انتقام جویی و حمله سایبری به اسرائیل است و شرکت‌ها و آژانس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی منتظر حملات سایبری از سوی تهران و یا نیروهای وابسته به آن هستند.

چندی پیش در بندر شهید رجایی ایران یک حمله سایبری ناموفق صورت گرفته بود که منشاء آن را رژیم صهیونیستی اعلام کردند و رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در اظهاراتی تلویحا به نقش این رژیم در حمله سایبری به این بندر اشاره کرد. آویو کوخاوی، رئیس ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی، در این خصوص گفت «ما به استفاده از ابزارهای مختلف نظامی و تکنیک‌های تخصصی جنگ، برای آسیب رساندن به دشمن ادامه خواهیم داد.»

خبرها درباره نقش رژیم صهیونیستی در حمله سایبری به بندر شهید رجایی ایران نخستین بار در نشریه واشنگتن پست منتشر شد. 

بلافاصله پس از این حمله سایبری، مقامات بندر آن را کشف کردند و به سرعت سیستم را به مدیریت دستی بارگیری و تخلیه بار تغییر دادند.

انتهای پیام/

کد خبر 28566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =