«عصر جدید» از سوم خرداد روی آنتن/ برنامه مجددا با تماشاگران ضبط می‌شود

پخش هفتگی «عصر جدید» از شب عید فطر آغاز می‌شود با این حال گروه برخلاف اعلام قبلی، گویا دوباره برنامه را برای پخش در هفته‌های آتی و با حضور تماشاگران در سالن کلید زده‌اند.

 پخش قسمت‌های تازه از سری دوم مسابقه تلویزیونی «عصر جدید» قرار است از شنبه، سوم خردادماه روی آنتن شبکه سه سیما برود.

پخش این قسمت به مناسبت عید فطر تدارک دیده شده و در شب این عید مبارک در کنداکتور سیما قرار می‌گیرد. دیگر قسمت‌ها نیز به طور هفتگی روزهای شنبه و یکشنبه حوالی ساعت 23 به پخش خواهد رسید.

گروه تولید «عصر جدید» ضبط و پخش فصل دوم برنامه را از سال گذشته کلید زده بودند اما تولید آن به دلیل شیوع ویروس کرونا از روزهای ابتدای اسفندماه به تعویق درآمد. با این حال ضبط دوباره آن پس از سه ماه بالاخره از هفته گذشته، ۲۱ اردیبهشت‌ماه و بدون حضور تماشاگران جلوی دوربین رفت.

هرچند مطابق با اعلام قبلی احسان علیخانی، مجری و تهیه‌کننده «عصر جدید» مقرر شده بود که برنامه همچنان در سالن خالی از تماشاگر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط گروه‌های درمانی در سالن پیگیری شود.

در این راستا برنامه تولید شده در هفته گذشته نیز که شامل دو قسمت از «عصر جدید» است کماکان بدون حاضرین به ضبط رسید اما بنابر خبرها «عصر جدید» در هفته جاری مجددا میزبان تماشاگران شده تا نهایتا با حفظ موازین بهداشتی و فاصله‌گذاری، تولید خود را با سالن پر ادامه دهد.

به نظر عدم جذابیت نسبی قسمت‌های قبلی پخش شده از سیما، دلیل بازگشت احسان علیخانی به ضبط «عصر جدید» با همراهی تماشاگران شده است. باید دید این اتفاق چگونه عملیاتی شده و همچنان هم ادامه خواهد یافت؟

انتهای پیام /4143/

کد خبر 28201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =