توضیح تاج درباره مصاحبه اخیرش درباره شکایت ویلموتس

در مصاحبه روز گذشته مهدی تاج با خبرگزاری صداوسیما برداشت اشتباهی توسط رسانه‌ها از صحبت‌های وی پیرامون ویلموتس صورت گرفت.

 روز گذشته مهدی تاج در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما توضیحاتی را در خصوص موارد مختلف ارائه کرد که بخشی از این گفت و گو به شکایت مارک ویلموتس اختصاص داشت.

تاج در خصوص شکایت ویلموتس در پاسخ به این سوال که این مربی ادعا کرده در قرارداد وی دستکاری صورت گرفته است، گفت: "ایشان از ادبیات خوبی استفاده نکرده. در واقع بهترین جمله‌ای که می‌شود گفت، اینکه کلاه سر ما گذاشته، ویلموتس گفته که این 3 ماه را در اینجا اضافه کردند."

این صحبت‌ها دقیقا اظهارات مهدی تاج است. یعنی او به نقل از ویلموتس ادعا کرده که ما (فدراسیون سر او کلاه گذاشته‌ایم و بند 3 را به قرارداد وی اضافه کرده‌ایم). به همین دلیل تاج مدعی شد که او از ادبیات خوبی استفاده نکرده است. البته رئیس پیشین فدراسیون فوتبال برای این ادعا هم پاسخ داد و مدعی شد: "اصلا قرارداد وی دستکاری نشده و امکان این کار نیست." البته، جملات استفاده شده از سوی رئیس سابق فدراسیون نیز نامفهوم و عامل اصلی ایجاد این اشتباه بوده است.

با این شرایط مشخص شده که منظور مهدی تاج این نبود که ویلموتس سر فدراسیون کلاه گذاشته، بلکه اظهارات سرمربی بلژیکی در مورد فدراسیون را منتقل کرده که خبرنگاران رسانه‌های گروهی را به اشتباه انداخته است.

تاج شب گذشته در صفحه اینستاگرام خود این توضیح را داد نوشت: درباره مصاحبه کوتاهی که پخش شد،ذکر این نکته اهمیت دارد،که کلمات مطرح شده از جانب من در برابر این پرسش که ویلموتس فدراسیون را به کلاهبرداری متهم کرده، این بود: ایشان از ادبیات خوبی استفاده نکرده در واقع بهترین جمله‌ای که می‌شود گفت اینکه کلاه سرما گذاشته، ویلموتس گفته که این 3 ماه را در اینجا اضافه کردند. امکان دستکاری در هیچ قراردادی نیست.

 

کد خبر 28197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =