کشف بیش از ۹ کیلوگرم تریاک در شیروان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان از کشف ۹ کیلو ۲۵۰ گرم تریاک از یک دستگاه خودروی پژو پارس و دستگیر ی یک سوداگر مرگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مسعود وحیدی گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی به وسیله یک دستگاه خودروی پژو پارس مقدار قابل توجهی تریاک را به شهرستان شیروان منتقل کرده است، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و رصد فعالیت فرد مورد نظر، محل دقیق تردد وی را شناسایی کردند، افزود: در نهایت خودروی مورد نظر در ورودی شهرستان شیروان متوقف و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی انتقال شد.

وحیدی با بیان اینکه در بازرسی از خودروی مورد نظر مقدار ۹ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و ضبط شد، یاد آور شد: خودروی متهم با هماهنگی مقام قضائی به پارکینگ منتقل و متهم نیز بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شیروان با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ وجه اجازه نمی دهد تا سوداگران مرگ به راحتی اقدامات مجرمانه خود را در سطح جامعه انجام دهند از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

کد خبر 28169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =