۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
بدزبان‌ترین بازیگر سینما معرفی شد

تحقیقات جدید مرکز «Buzz Bingo» جونا هیل را به عنوان بدزبان ترین هنرپیشه تاریخ سینمای هالیوود اعلام کرد. این پیمایش از میان ۳۵۰۰ عنوان فیلم و بر حسب میزان استفاده از واژه های ناسزا انجام گرفته است.

 جونا هیل در فیلم هایی که در آن بازی کرده بدزبان ترین هنرپیشه بوده است، حتی از ساموئل ال جکسون در فیلم «داستان های عامه پسند» تارانتینو.

تحقیقات جدید مرکز «Buzz Bingo» «جونا هیل» را به عنوان بدزبان ترین هنرپیشه در تاریخ سینمای هالیوود اعلام کرد.

بر اساس پژوهشی که به تازگی انجام گرفته، با بررسی ۳۵۰۰ نسخه فیلم سینمایی، جونا هیل هنرپیشه هالیوودی بخاطر بیشترین استفاده از واژگان ناسزا به عنوان بدزبان ترین هنرپیشه تاریخ سینما مشخص شده است.

طبق این نظرسنجی، هیل در کل فیلم های خود ۳۷۶ کلمه ناسزا ادا کرده است که بسیاری از آنها متعلق به شخصیت او در فیلم «سوپر بد»(Superbad) و البته شخصیت او در فیلم سینمایی «گرگ وال استریت» بوده است.

بر اساس این تحقیق که از سوی مرکز «Buzz Bingo» صورت گرفته، فیلم زندگینامه جوردن بلفورت ساخته مارتین اسکورسیزی با ۷۱۵ واژه بد و بیراه، به عنوان بد زبان ترین فیلم تمام دوران بوده است.

جونا هیل بر این اساس رکورد جدید خود را بالاتر از همبازی خود لئوناردو دی کاپریو در فیلم «گرگ وال استریت» و ساموئل ال جکسون در فیلم «داستان های عامه پسند» به دست آورده است.

کد خبر 27691

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =