زمان عرضه جهانی خانواده ردمی نوت ۹ شیائومی اعلام شد

شیائومی در جدیدترین بیانیه خود زمان عرضه جهانی خانواده ردمی نوت ۹ شیائومی را اعلام کرد.

  شرکت‌های مختلفی در طول سال گوشی‌های جدید رونمایی و عرضه می‌کنند. یکی از این شرکت‌ها شیائومی است. از ویژگی محصولات مختلف این شرکت می‌توان به مقرون به صرفه بودن آن‌ها اشاره کرد. به تازگی خبری از ردمی رد فضای مجازی منتشر شده است.

زمان عرضه خانواده ردمی نوت ۹ 

بر اساس این خبر شیائومی به تازگی در رسانه جهانی خود اعلام کرده است که خانواده ردمی نوت ۹ را به زودی عرضه می‌کند. عرضه این سری جدید از محصولات شیائومی توسط یه رویداد آنلاین انجام می‌شود. این رویداد ۳۰ آوریل در ساعت ۲۰:۰۰ GMT برگزار می‌شود.

جزئیات به دست آمده از بیانیه جدید شیائومی

بیانیه منتشر شده به ما اطلاعاتی از گوشی‌هایی که قرار است عرضه شوند ارائه نکرده است. تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که این دستگاه‌ها از خانواده ردمی نوت ۹ هستند. در حال حاضر این شرکت دو گوشی ردمی نوت ۹ پرو و ردمی نوت ۹ پرو مکس را در بازارهای منتخب می‌فروشد. به صورت جهانی شیائومی در حال فروش ردمی نوت ۹S است که در واقع نسخه مشابه ردمی نوت ۹ پرو محسوب می‌شود. اما هنوز هیچ نسخه جهانی برای ردمی نوت ۹ پرو مکس معرفی نشده است. این مسئله ممکن است در تاریخ ۳۰ آوریل تغییر کند.

 

همچنین تاکنون شایعاتی درباره ردمی ۱۰X منتشر شده است. این دستگاه میان‌رده آینده گوشی‌های هوشمند شرکت شیائومی است که می‌تواند به عنوان نسخه جهانی ردمی نوت ۹ به فروش برسد. ما می‌توانیم شاهد این باشیم که تلفن هوشمند مذکور در کنار دستگاه‌هایی که قبلاً معرفی شده‌اند در تاریخ سی همین ماه قرار داشته باشد.

در ضمن باید این مسئله را در نظر بگیریم که بیانیه منتشر شده همچنین درباره "باقی محصولات عالی" در کنار گوشی‌های هوشمند نیز خبر داده است. در نتیجه ممکن است ما چند وسیله جانبی (اکسسوری) جذاب نیز در کنار گوشی‌های جدید این شرکت ببینیم.

باید برای خبرهای بیشتر صبر کنیم تا بتوانیم نتایج بهتری از محصولی که قرار است به زودی توسط این شرکت عرضه شود بگیریم.

انتهای پیام/

کد خبر 27321

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =