بیرانوند از سوی AFC نامزد کسب عنوان بهترین مهار تاریخ لیگ قهرمانان آسیا شد

پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه‌ترین نظرسنجی خود از مخاطبانش خواسته که بهترین مهار دروازه‌بان‌ها در تاریخ لیگ قهرمانان را انتخاب کنند. مهار دیدنی علیرضا بیرانوند مقابل السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل ۲۰۱۸، در بین ۵ مهار برتر در این گزارش قرار گرفته است.

 

پایگاه خبری کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه‌ترین نظرسنجی خود از مخاطبانش خواسته که بهترین مهار دروازه‌بان‌ها در تاریخ لیگ قهرمانان را انتخاب کنند.

 مهار دیدنی علیرضا بیرانوند مقابل السد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان فصل ۲۰۱۸، در بین ۵ مهار برتر در این گزارش قرار گرفته است.

سایت AFC در توضیح آن صحنه نوشته است: در روزی که ورزشگاه آزادی بار دیگر ظرفیت ۱۰۰ هزار نفری خود را تکمیل می‌دید، پرسپولیس در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۸ میزبان السد بود. حساسیت بازی و نزدیک شدن به ۵ دقیقه پایانی بازی فضای ورزشگاه را سنگین‌تر کرده بود و فقط یک گل کافی بود تا تیم قطری به فینال صعود کند.

ارسال دقیق وو یونگ، به ژاوی رسید و او در موقعیتی عالی ضربه سر خود را روانه دروازه کرد، اما بیرانوندِ فوق‌العاده با مهاری دیدنی توپ را به کرنر فرستاد. تماشاگران هیجان توام با آرامشی را تجربه کردند و چند دقیقه بعد پرسپولیس به فینال صعود کرده بود.

کد خبر 27005

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =