آخرین اخبار

بازی Valorant یکی از پربازدیدترین بازی‌های ماه آوریل توییچ بوده است

شرکت ریوت گیمز (Riot Games) تبحر زیادی در خلق بازی‌هایی دارد که بازی‌بازان زیادی را در سرویس‌هایی مانند توییج (Twitch) و یوتیوب (Youtube) به خود جذب می‌کند. در گذشته شاهد این مساله بوده‌ایم که میلیون‌ها بازی‌باز به تماشای استریم‌ها و مسابقات بازی League of Legends نشسته‌اند و حال به نظر می‌رسد که نوبت جدیدترین بازی این استودیو یعنی Valorant است.

نسخه‌ی بتای بازی Valorant طی ماه‌های اخیر در دسترس قرار گرفته است و طبق آماری که از سوی StreamElements اعلام شده، این بازی در ماه گذشته به مدت ۳۳۴ میلیون ساعت در پلتفرم توییچ مشاهده شده است. این مدت، سه برابر برابر زمانی است که بازی دیگر این استودیو یعنی League of Legends و چهار برابر بازی محبوب شرکت اپیک گیمز (Epic Games) یعنی Fortnite مشاهده شده است.

این مدت زمان، تنها مختص به سرویس توییچ است و آمار سایر پلتفرم‌ها از جمله یوتیوب، میکسر و فیسبوک گیمینگ را شامل نمی‌شود. بدون شک، شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم در خانه، تاثیر بسیار زیادی را در افزایش مدت زمان مشاهده شدن بازی‌ها در سرویس‌های استریم داشته است. البته باید در نظر داشته باشیم که این آمار ثبت شده برای نسخه‌ی بتای این بازی است و به احتمال بسیار زیاد، این رقم در زمان انتشار نسخه‌ی کامل این بازی، افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

بازی Valorant در حال حاضر به صورت آزمایشی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و تاریخ انتشار نسخه‌ی کامل آن اعلام نشده است.

کد خبر 26994

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =