واکنش آزمون به پیشنهاد باشگاه ناپولی ایتالیا

پدر سردار آزمون به خبر پیشنهاد باشگاه ناپولی ایتالیا و علاقه این باشگاه به جذب پسرش واکنش نشان داد.

 

داستان تمایل باشگاه ناپولی به جذب سردار آزمون دیگر بر هیچکس پوشیده نیست. این باشگاه چند ماه است که حتی باوجود تعطیلی فوتبال، بحث نقل و انتقالاتش را برای تابستان پیش رو جلو می برد.

آزمون که حتی زمستان گذشته هم مدنظر باشگاه ناپولی قرار داشت اما نتوانست به این تیم برود، مذاکراتی با این تیم ایتالیایی داشته است. طبق ادعای رسانه های ایتالیا، مشکل آزمون برای حضور در ناپولی علاوه بر پر بودن سهمیه بازیکنان غیر اروپایی این تیم، مبلغ بالای فروش آزمون از سوی باشگاه زنیت روسیه است.

امروز یک مدیر برنامه ایتالیایی فاش کرد که از طریق آشنایان ایرانی اش با پدر سردار آزمون صحبت کرده و او هم اعلام کرده که تمایل دارد پسرش در لیگ انگلیس بازی کند. طبق ادعای این مدیربرنامه ایتالیایی، آزمون برای تصمیماتش تحت تاثیر خانواده اش قرار دارد.

خلیل آزمون پدر سردار آزمون در واکنش به پیشنهاد ناپولی به پسرش گفت: فعلا ترجیح می دهم درباره فوتبال و نقل و انتقالات صحبت نکنم. دلیل این تصمیمم به خاطر ویروس کرونا است و احترام به افرادی که در حال حاضر از بیماری کووید - ۱۹ رنج می برند.

پدر سردار آزمون افزود: وقتی فوتبال دوباره از سر گرفته شد می توانیم درباره نقل و انتقالات صحبت کنیم.

در هفته های گذشته خبرهایی از علاقه باشگاه های اتلتیکو مادرید و سویا اسپانیا و همچنین اورتون و وستهام انگلیس برای جذب آزمون منتشر شده بود.

کد خبر 26949

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =