آخرین اخبار

سرهنگ حسن نورآبادی رییس کلانتری 108 نواب گفت: ساعت 20 شنبه 20 اردیبهشت ماه نگهبان پارک لولاگر به سمت مرد جوانی که روی چمن های پارک در حال راه رفتن بود رفت و از او خواست تا از فضای سبز بیرون بیاید اما این جوان به رفتارهای مرد نگهبان واکنش تندی نشان داد.

 وی افزود: مرد جوان که به تذکرات نگهبان پارک بی اعتنایی کرده و در حالیکه روی چمن های فضای سبز قدم می زد به سمت نگهبان رفته و با وی درگیر می شود و در همان ابتدا مرد نگهبان را به سمت عقب هل می دهد که نگهبان پارک روی زمین افتاده و سرش با جدول کنار فضای سبز برخورد می کند.

این مقام پلیسی ادامه داد: مرد جوان با دیدن خونریزی از سر نگهبان پارک پا به فرار می گذارد که مردم در از طریق اورژانس نگهبان پارک را به بیمارستان امام خمینی «ره» منتقل می کنند.

رییس کلانتری 108 نواب عنوان داشت: تلاش پزشکان برای نجات جان نگهبان پارک ادامه داشت اما بعد از 3 روز این مرد روی تخت بیمارستان به خاطر خونریزی در ناحیه سر دچار مرگ مغزی شد و خانواده وی با حضور در کلانتری 148 انقلاب نسبت به قتل پدرشان از سوی مرد جوان اعلام شکایت کردند.

قاتل دیوانه

سرهنگ نورآبادی گفت: تحقیقات برای دستگیری مرد جوان ادامه داشت تا اینکه شامگاه چهارشنبه 24 اردیبهشت ماه دختر مرد نگهبان با مراجعه به کلانتری از حضور عامل قتل پدرش در همان پارک لولاگر خبر داد که خیلی زود تیمی از ماموران برای دستگیری قاتل نگهبان پارک وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در پارک لولاگر مرد جوان را دستگیر کردند و در حالیکه افراد حاضر در پارک شهادت می دادند که این مرد عامل مرگ نگهبان پارک است، وی خودش را به دیوانگی زده است.

سرهنگ نورآبادی ادامه داد: با توجه به اینکه عامل این درگیری خود را به دیوانگی زده است متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور مقام قضایی در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

کد خبر 26943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =