ادعای عجیب نشریه بلژیکی درباره کاوه رضایی

یک رسانه بلژیکی ادعای عجیبی را درباره ستاره این فصل تیم فوتبال شارلوا مطرح کرد.

کاوه رضایی که پس از ناکامی در تیم کلوب بروژ، این فصل به طور قرضی به شارلوا پیوسته بود، در این تیم درخشش چشمگیری داشت و به این تیم کمک کرد در جایگاه سوم لیگ بلژیک یا ژوپیلر لیگ قرار بگیرد و راهی لیگ اروپا شود.

با پایان فصل کاوه باید به کلوب برگردد، در حالی که بسیاری معتقدند این بازیکن ایرانی این بار در کلوب روند خوب خود را پیدا خواهد کرد، اما نشریه «وتبال مگزین» بلژیک چنین اعتقادی ندارد و مدعی شده است رضایی در کلوب بروژ آینده‌ای نخواهد داشت.

این نشریه در شماره امروز خود به بررسی عملکرد شارلوا در رقابت‌های این فصل پرداخت و در ادامه با اشاره به جدایی ۴ بازیکن تاثیر گذار شارلوا، از جمله کاوه رضایی نوشت: بزرگترین علامت سؤال، مقابل آینده کاوه رضایی که این فصل ۱۲ گل زد و ۴ پاس گل داد، قرار دارد.

این ایرانی ۲۸ ساله در اصل به کلوپ بروژ باز خواهد گشت، اما مشخص است که آینده‌ای در آنجا ندارد. با این وجود، سیاه و آبی‌ها می‌خواهند بخش قابل توجهی از مبلغی را که برای خرید او پرداخت کردند (۵ میلیون یورو) را باز پس بگیرند، به خصوص پس از عملکرد عالی او در این فصل.

اما شخصیت مهدی بیات رئیس باشگاه شارلوا این طور است که مبلغ زیادی برای خرید هزینه نمی‌کند. دو خرید گران قیمت تاریخ این باشگاه به نام‌های ویکتور اوزیمن (۳.۵ میلیون) و ددی لوکباکیو (۲.۶ میلیون) روز بعد دوباره فروخته شدند.

همچنین شارلوا دلیل دیگری برای نخریدن کاوه دارد، این تیم در حال حاضر شمر نیکلسون را به عنوان جایگزین مهاجم ایرانی دارد، ضمن آن که آن‌ها هرگز میلیون‌ها یورویی را که بابت رضایی بدهند را دوباره نخواهند دید. با این حال، اگر به آن‌ها اجازه داده شود بلافاصله در مرحله گروهی لیگ اروپا از رضایی استفاده کنند، او هنوز هم می‌تواند مفید باشد.

کد خبر 26901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =