تصاویر جاسوسی فاش شده از نسل جدید Hyundai Tucson

به تازگی تصاویری جاسوسی از خودرو Hyundai Tucson در فضای مجازی منتشر شده است که طراحی چراغ‌های این خودرو را به نمایش می‌گذارد.

خودرو Tucson یکی از پرطرفدارترین خودروهای ساخته شده توسط شرکت هیوندای است که در سراسر جهان فروش بسیار بالایی داشت و به نوعی به یکی از شاسی بلندهای محبوب خریداران تبدیل شده بود. اما به تازگی تصاویری جاسوسی از نسل بعدی خودرو هیوندا Tucson در فضای مجازی منتشر شده است که خبر از پایان مراحل ساخت نسل جدید این خودرو و انجام مراحل آزمایش آن برای عرضه نهایی در بازار می‌دهد. این خودرو به طور کامل پوشیده شده است اما تصاویر منتشر شده از آن چراغ‌های این خودرو را به طور کامل به نمابش گذاشته است که به احتمال بسیار زیاد نظر کمتر کسی را جلب خواهد کرد.

چراغ‌های DRL

بخش بعدی که در این تصاویر به چشم می‌خورد به چراغ‌های DRL این خوردو مربوط می‌شود که شرکت هیوندای سعی کرده است آن‌ها را بپوشاند اما آنچه که از این چراغ‌ها به چشم می‌خورد نشان می‌دهد شرکت هیوندای وقت زیادی را برای بالا بردن جذابیت این چراغ‌ها صرف کرده است. چراغ‌های جلوی این خودرو نیز به صورت خطی ساخته شده است و هیوندای سعی کرده است این چراغ‌ها را تا جای ممکن باریک طراحی کند.

تصاویر جاسوسی فاش شده از نسل جدید Hyundai Tucson
  

چراغ‌های پشتی

در بخش پستی خودرو نیز تنها موردی که می‌توان آن را مشاهده کرد چراغ‌های عقب و چراغ ترمز این خودرو است؛ چراغ‌های عقب این خودرو به صورت مثلثی طراحی شده‌اند و به نوعی با نسل قبلی خودرو Tucson تفاوت بسیار زیادی دارند. علاوه بر این راهنماهای این خودرو نیز از قاب اصلی چراغ‌های پشتی جدا بوده و روی سپر خودرو و در طرفین قرار گرفته‌اند.

تصاویر جاسوسی فاش شده از نسل جدید Hyundai Tucson
 

به طور کلی باید قبول کرد که هیوندای در تولید این خودرو سعی کرده است نهایت تلاش خود را بکند تا ظاهری جدید را به خودرو Tucson دهد و به نوعی باید گفت قرار است نسل جدید Tucson به طور کامل با نسل قبلی این خودرو تفاوت داشته باشد.

تصاویر جاسوسی فاش شده از نسل جدید Hyundai Tucson
 
 

کد خبر 26900

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =