گزینه جانشینی بیرانوند، مذاکره با پرسپولیس را رد کرد

دروازه‌بان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز تاکید کرد هیچگونه مذاکره‌ای با باشگاه پرسپولیس نداشته است.

دروازه‌بان تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز تاکید کرد هیچگونه مذاکره‌ای با باشگاه پرسپولیس نداشته است.

با توجه به جدایی قطعی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس در پایان فصل و پیوستنش به تیم آنتورپ بلژیک، مدیران پرسپولیس به دنبال انتخاب جانشین برای این دروازه‌بان هستند و در این میان گفته می‌شود یحیی گل‌محمدی علاقه‌مند به جذب سعید جلالی‌راد دروازه‌بان پیشین تیم شهر خودرو است.

سعید جلالی‌راد در این باره گفت: هیچ صحبتی با من از سمت باشگاه پرسپولیس نشده است. هواداران پرسپولیس هم به من لطف دارند. در شهر خودرو شاگرد یحیی گل محمدی بودم و او را دوست دارم، اما همان طور که گفتم صحبتی با من نشده است.

وی که برای گذراندن خدمت سربازی در تیم فجر سپاسی بازی می‌کند در واکنش به این پرسش که چند ماه دیگر باید در تیم فجر حضور داشته باشد؟ گفت: من سرباز هستم و به همین دلیل با هیچ تیمی فعلاً مذاکره نمی‌کنم. اینکه چقدر از خدمت سربازی هم مانده است، بماند! فعلا نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم و تمام تمرکزم روی فجر سپاسی است.

جلالی‌راد در واکنش به این پرسش که آیا دوست دارد فصل آینده در پرسپولیس بازی کند؟ عنوان کرد: من یک فوتبالیست حرفه‌ای هستم و فعلاً در تیم فجرسپاسی حضور دارم و نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم.

دروازه‌بان تیم فوتبال فجرسپاسی که از تیم شهر خودرو راهی این تیم شده در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان با تیم مشهدی قرارداد دارد یا خیر؟ گفت: خیر؛ سال آخری که از تیم شهر خودرو جدا شدم با این تیم تسویه حساب کردم.

کد خبر 24811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =