آخرین اخبار

 رسانه‌های ایتالیایی از بازگشت استراماچونی به ایران خبر دادند

رسانه‌های ایتالیایی تایید کردند فدارسیون فوتبال ایران با آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال برای قبول هدایت تیم ملی مذاکره کرده است.

به گزارش تلکسیران، آندره استراماچونی سرمربی سابق اینترمیلان و اودینزه در بهار سال گذشته به عنوان مربی استقلال معرفی شد. استرا ابتدا با این تیم نتایج مناسبی را نگرفت اما به مرور زمان موفق شد با این تیم نمایش درخشانی را ارائه دهد هر چند موقت اما توانست پس از سال‌ها به استقلال به صدر جدول لیگ برتر ببرد. اما این مربی ایتالیایی به دلیل عدم پرداخت مطالباتش در پائیز پس از حواشی فراوان از این تیم جدا شد.

اما حالا جانلوکا دی مارتزیو در وبسایت رسمی خود خبر از مذاکره فدارسیون فوتبال ایران با این مربی ایتالیایی داده است.

دی مارتزیو نوشت: آندره استراماچونی به فکر بازگشت به ایران است. سرمربی سابق اینتر پس از تجربه قبلی خود با استقلال در حال مذاکره است تا سرمربی بعدی تیم ملی ایران شود. این کار مذاگره همچنین تا پیش از این به جیانی دی بیاسی ارائه شده است و تغییر احتمالی در صدر فدراسیون می تواند جایگزینی فوری در نیمکت تیم ملی ایران را ایجاد کند. همچنین وضعیت آینده دراگان اسکوچیچ در نیمکت ایران  در هاله ای از ابهام قرار دارد و ایران برای امیدوار ماندن به صعود به جام جهانی قطر باید بازی های آتی خود در دور مقدماتی را با پیروزی پشت سر بگذارد. حضور استرا روی نیمکت ایران بسیار جالب توجه خواهد بود پون بسیاری از بازیکنان به دلیل تجربه حضور او در استقلال در حال حاضر با او آشنا هستند. استرا می تواند برای هدایت تیم ملی به ایران برگردد و می تواند مسئول  تیم ملی ایران در بازی های تعیین کننده جام جهانی باشد.

کد خبر 24076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =