این روش های خاص را انجام دهید تا رضایت جنسی فوق العاده ای به دست آورید

شاید داشتن رضایت جنسی در ظاهر برای بعضی از افراد اهمیت زیادی نداشته و مانند یک موضوع عادی باشد اما طبق بنا برنظر روانشناسان، رابطه جنسی و رضایت جنسی بعد از آن یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باعث ایجاد حس خوب و عزت نفس می‌شود و علاوه بر اینکه سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، طول عمر را افزایش داده و افسردگی را کاهش می دهد

این روش های خاص را انجام دهید تا رضایت جنسی فوق العاده ای به دست آورید

پایگاه تحلیلی خبری تلکسیران :شاید داشتن رضایت جنسی در ظاهر برای بعضی از افراد اهمیت زیادی نداشته و مانند یک موضوع عادی باشد اما طبق بنا برنظر روانشناسان، رابطه جنسی و رضایت جنسی بعد از آن یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باعث ایجاد حس خوب و عزت نفس می‌شود و علاوه بر اینکه سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، طول عمر را افزایش داده و افسردگی را کاهش می دهد. پس بهتر است که  به سادگی از کنار این موضوع رد نشوید. موضوع رضایت جنسی به واکنش و رفتارهای بین دو نفر در رابطه جنسی بستگی دارد و افراد زیادی هستند که در ظاهر خود را مانند یک فرد راضی از رابطه جنسی نشان می‌دهند اما در باطن از رابطه خود راضی نیستند و چون رضایت داشتن جنسی باعث سلامت عمومی جامعه می شود، پس باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. ما در این مقاله قصد داریم روش های خاصی که باعث رضایت جنسی و آرامش در زندگی مشترک می شود را به شما ارائه دهیم.

1- برای رابطه جنسی خود برنامه بریزید: این طرز فکر اشتباه می باشد که همیشه برای داشتن رابطه جنسی و قبل از آن، حس شهوت لازم می باشد. معمولا باید سعی کنید کارهایتان را مرتب انجام دهید که هیچ استرسی نداشته باشید مثلا بچه‌های خود را زود بخوابانید و یک شام سبک بخورید تا کارهای وقت گیر نظافت و شستن ظروف را نداشته باشید. طوری برنامه‌ریزی کنید که آخر شب بدون استرس کنار هم باشید تا رابطه جنسی با رضایت بیشتری داشته باشید.

2- یک فرهنگ لغت جنسی بین خودتان درست کنید: سعی کنید کارهایی انجام دهید که رابطه جنسی شما را لذت بخش‌تر ‌کند و برای این کار یک فرهنگ لغت جنسی بامزه برای خودتان درست کنید و هر روز یک کلمه یا جمله تحریک کننده را به همسرتان بگویید یا به صورت پیام برای او بفرستید.

۳- به جای فکر کردن به انتظارات، سعی کنید خوش بگذرانید: شما نباید برای جلب رضایت شریک جنسی خود مورد اذیت و فشار زیاد قرار بگیرید و رابطه جنسی نیز هرگز نباید به کاری سخت تبدیل شود. به جای اینکه یکدیگر را مجبور کنید تا رضایت جنسی یکدیگر را تامین کنید، به فکر شناخت بیشتر از یکدیگر و خوش گذراندن در رابطه باشید.

۴- با دید مثبت به افزایش سن نگاه کنید: اگر می‌خواهید رضایت جنسی بین شما حاصل شود، باید توافق کنید که با دید مثبت به افزایش سن نگاه کنید و روش‌ها و ترفندهایی یاد بگیرید تا به رابطه‌ای آرامبخش برسید و استرسی که در مورد موضوع افزایش سن دارید نیز  از بین برود.

۵- رابطه جنسی را از روی دلسوزی برقرار نکنید: اگر می خواهید از رابطه جنسی لذت ببرید، بهتر است زمانی که آمادگی برقراری رابطه جنسی ندارید، از روی دلسوزی به طرف مقابل این کار را انجام ندهید. سعی نکنید همیشه فداکاری کنید و از روی ترحم رابطه جنسی برقرار کنید چون این کار نه تنها رضایت جنسی ندارد بلکه به مانند یک عمل طاقت فرسا برای مغز شما می‌شود و میل جنسی  را در شما سرکوب می‌کند.

6- در هر شرایطی سعی کنید از شریک جنسی خود تعریف کنید: از ظاهر و اندام طرف طرف مقابل تعریف کنید. اگر حتی به دلایلی در قیافه یا ظاهر همسرتان تغییری روی داده است باز هم سعی کنید از او تعریف کنید. البته این کار به این معنی نیست که از هر اشتباهی بگذرید بلکه اگر موقعیتی به طور موقتی ایجاد شده است و کسی مقصر نیست را باید تحمل کنید و در این مواقع صبر داشته باشید.

۷- یک محیط مناسب برای رابطه جنسی در نظر بگیرید: شرایط محیطی تاثیر زیادی بر رضایت جنسی دارد. یک اتاق خواب یا مکانی که در آن عمل جنسی انجام می‌شود باید نور کافی و ملایمی داشته باشد. برای طراحی اتاق خواب از رنگ‌های جذاب و تحریک کننده استفاده کنید و با توجه به علایق یکدیگر سعی کنید تزئینات و کارهایی که آرامش فضار را بالا می‌برد را انجام دهید.

۸- علایق همدیگر را بشناسید: برای اینکه بتوانید در رابطه با شریک جنسیتان به رضایت جنسی برسید، قبل از هر کاری باید شناخت خود را از او بیشتر کنید و علاقه‌مندیهای او را بشناسید تا الگوی رفتاری بهتری در مقابل او داشته باشید. مثلا اگرمی‌بینید همسرتان یکی از رفتارهای جنسی شما را بیشتر دوست دارد پس آن را برای او فراهم کنید تا رضایت بهتری از رابطه جنسی به دست بیاید.

9- قبل از رابطه جنسی با هم معاشقه کنید: هر چقدر طرفین رابطه جنسی قبل از رابطه با یکدیگر معاشقه کنند، لذت بیشتری از رابطه می‌بینند. در کل بهتر است زن را بیشتر مورد توجه قرار دهید چون روحیه لطیف‌تری دارند و نیازمند نوازش و معاشقه بیشتر هستند. اگر در رابطه از رفتاری بیشتر لذت می‌برید، حتما به شریک جنسی خود بگویید و از او بخواهید که آن کار را بیشتر انجام دهد و به جای ساکت بودن و بی‌تحرکی، تلاش کنید که فعال باشید.

10- مشکلات خود را قبل از ورود به اتاق خواب حل کنید: بعضی اوقات تمامی مشکلات زندگی یا برخی از آنها به خصوص مشکلات اقتصادی از اتاق خواب سردر می‌آورند و شاید این امر ناخواسته اتفاق می افتد، اما در هر صورت رابطه جنسی را کاملا تحت تاثیر منفی خود قرار می‌دهد. بهتر است سعی کنید قبل از اینکه به اتاق خواب خود بروید و یا رابطه جنسی برقرار کنید در مورد مشکلات مالی یا هر مشکل دیگری که اتفاق افتاده و در حال بحث درباره آن بوده اید، صحبت کرده و راه حللی برای آن پیدا کنید.

11- به نکات ایمنی و بهداشتی در هنگام رابطه جنسی دقت کنید: یکی از راه هایی ‌که استرس را از شما دور می‌کند و باعث می‌شود تا با خیال راحت عمل جنسی را انجام دهید این است که مطمئن شوید نکات بهداشتی و ایمنی هنگام رابطه از طرف هر دوی شما رعایت می‌شود. رعایت کردن بهداشت در طول رابطه جنسی باعث جلوگیری از انتقال بیماری و اطمینان بیشتر می شود. فراموش نکنید که بهداشت دهان و دندان، آرایش صورت و دوری از الکل و سیگار نیز از نکاتی هستند که رابطه را برای شما لذت‌بخش‌تر می‌کنند.

نوشته:مرجان باقری

کد خبر 19597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =