آخرین اخبار

لکسوس UX، اولین خودروی خالکوبی شده جهان معرفی شد

لکسوس ادعا می‌کند اولین خودروی خال‌کوبی‌شده جهان را ساخته است؛ کراس‌اور لکسوس UX با همکاری دو هنرمند لندنی، به خودرویی خالکوبی‌شده تبدیل شد.

به گزارش تلکسیران،خودروساز ژاپنی به‌تازگی داستان لکسوس UX خالکوبی‌شده را منتشر کرده است. در حقیقت، این شرکت ادعا می‌کند که UX موردنظر اولین خودروی خال‌کوبی‌شده در سراسر جهان به شمار می‌رود.

Lexus UX crossover / کراس اور لکسوس یو ایکس

مسئولان لکسوس می‌گویند که این محصول به‌طور کامل از «هنرهای زیبا و سنتی ژاپنی» الهام گرفته شده و توسط کلودیا دی ساب، هنرمند برجسته‌ی خال‌کوبی در لندن و همسرش یوتارو طراحی شده است. این زوج هنرمند از کراس‌اور لکسوس UX سفید به‌عنوان بوم نقاشی و از دریل ساخت Dremel استفاده کردند. اصلی‌ترین نقوش بصری از رنگ‌های ماهی کوی (کپور رنگی و زینتی) الهام گرفته شده است. 

Lexus UX crossover / کراس اور لکسوس یو ایکس

شاید در ابتدا تمام این کارها ساده به‌نظر برسد؛ اما اینطور نیست. کلودیا بیش از 6 ماه طول کشید تا طرح‌های اولیه این پروژه را به مرحله‌ی نهایی برساند؛ در مرحله‌ی نهایی پنج روز هشت ساعته کار فشرده انجام داد. بزرگ‌ترین چالش این بود که نمی‌توان خودرو را به موقعیتی راحت برای نقاشی منتقل کرد و همچنین بدیهی است که لرزش دریل به توان بالایی از نظر جسمی نیاز دارد.

Lexus UX crossover / کراس اور لکسوس یو ایکس

کلودیا دی ساب گفت:

بهترین چیز در لکسوس UX و دلیل ایده‌آل بودن این خودرو برای پروژه‌ی ما، سطوح صاف آن است. همه چیز از خطوط کنار بدنه گرفته تا شکل پنجره‌ها، همگی بسیار پویا و زیبا هستند.

کد خبر 18941

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =