10 نکته مرموز درباره مردان که هر زنی باید از آنها اطلاع داشته باشد

همه ی ما درباره ی تفاوت های بین دنیای مردان و زنان آگاه هستیم و چه بسا اگر کسی این دانسته ها را بداند و به کار ببرد شاید هیچ تعهد عاشقانه دیگری به جدایی نکشد. پس با ما همراه باشید تا  10 نکته ی معجزه آسا در اراتباط با این موضوع، به شما آموزش دهیم.

10 نکته ای از مردان که فقط زنان بخوانند


پایگاه تحلیلی خبری تلکسیران: همه ی ما درباره ی تفاوت های بین دنیای مردان و زنان آگاه هستیم و چه بسا اگر کسی این دانسته ها را بداند و به کار ببرد شاید هیچ تعهد عاشقانه دیگری به جدایی نکشد. پس با ما همراه باشید تا  10 نکته ی معجزه آسا در اراتباط با این موضوع، به شما آموزش دهیم.


مرد ها دوست دارند متخصص باشند
در کار هایی که در زندگی پیش می آید سعی کنید نظر مردتان را بدانید و در این باره با او مشورت کنید. با این کار به او این حس را می دهید که از نظر هوش و عقل برای شما مورد اطمینان است. با این کار هم سعی می کند به شما بیشتر کمک کند و هم حس خوبی از صحبت کردن با شما بدست می آورد و هم اعتماد به نفس بالاتری به او می دهید که نتییجه اش علاقه مندی بیشتر است.


سرکوفت زدن و سرزنش کردن را کنار بگذارید
هر قدر که مرد ها را مستقیما سرزنش کنید به همان اندازه این افراد علاوه بر دور شدن، از شما بیزار هم می شوند و شروع می کنند به پنهان کاری و روابط با شما را به حداقل می رسانند. یکی از زشت ترین کار ها سرزنش کردن و مخصوصا در جمع های دوستان و آشنایان است که تیر آخر تنفر را می زند.


برای جذب صمیمیت مردان به آنها قدرت بدهید
در روابط امروزی که مرد ها و زن ها با هم در جامعه حضور دارند و هر دو، خود را بالا دانسته و زن ها فمینیست تر شده اند، این تحولات باعث شده است که مرد ها، گاها در روابط خود به جای دوست و هم صحبت خوب به عنوان رقیب خود با زن ها روبه رو شوند و سعی کنند که فقط به رقابت در خود برتر نشان دادن، بپردازند. این یکی از مشکلات دنیای مدرن است که هر دوی این افراد این درک را از دست داده اند  که در بعضی موارد مرد ها و در بعضی زن ها برتر اند و اینگونه مکمل هم هستند. زن ها باید سعی کنند با قوی نشان دادن و قدرتمند دانستن مردان در بعضی از ویژگی های ذاتی، صمیمیت آن ها را به جای رقابت، به خود جلب کنند و این مکمل بودن را درک کنند.


مرد ها را مطلقا قیاس نکنید
مردان برا ی زن های محبوب خود همواره بهترین ها را می خواهند و برای اینکه آن زن را شاد کنند تلاش میکنند و وقتی زن، او را با کسی قیاس می کند، ناخودآگاه غرور مرد را می شکند و مرد این حس را پیدا می کند که همه ی تلاش هایش به باد رفته و دیگر تلاشی که باید نخواهد کرد و چه بسا به دلیل این قیاس، حس به درد نخور بودن بیابد و از شما دوری کند.


نصیحت و پند و اندرز ممنوع
با هر کلمه ی نصیحت واری که به طور مستقیم به مرد ها می گویید ممکن است به همان اندازه ذهنش از صحبت کردن با شما بیزار شود و برای صحبت کردن کسی را می یابد که در مشکلات به جای اندرز های مستقیم در وهله ی اول با او همدردی کند. 


به سکوت مرد ها احترام بگذارید
بر عکس اغلب خانم ها که دوست دارند در هر حالتی صحبت کنند و اینگونه بار ذهنی خود را خالی می کنند، مرد ها معمولا دوست دارند در بعضی از موارد کاملا سکوت کنند و در این حالت صحبت کردن زن با مرد ممکن است باعث عصبانیت مرد شود.


سوال کردن از مرد عصبانی و خشمگین ممنوع
وقتی که مرد عصبانی هست بر اساس ساختار ذهنی که دارد، سوال پرسیدن از او بعضا ممکن است  باعث تحریک بیشتر عصبانیت او شود و او در آن حالت ممکن است رفتار و حرفی بزند که شما را بیازارد. 


در ملاقات ها و ارتباطات دقت کنید
وقتی مردی به دیدار زن مورد علاقه ی خود می رود، دوست دارد آن زن از او راضی باشد و به او اهمیت بدهد و وقتی زن مورد نظر به او بی اهمیت هست و یا برای دوستان خود بیشتر وقت می گذارد و یا حتی وقتی که مرد او را می بیند، این حس از زن به او القا شود که زن از دیدن او خوش حال نشده،  ممکن است در ذهن مرد جرقه های اولیه ی اتفاق هایی مانند جدایی زده شود. 


تشکر و قدر دانی 
اگر می خواهید در روابط خود، مردان را مجذوب کنید، به تشویق آنها بپردازید. از کارهای خوب آنها قدر دانی کنید تا بدانند برای شما با ارزش اند و اینگونه حتی بیشتر به کار های درست خود می پردازند و بیشتر شما در ذهن آنها می مانید. با این کار به او این حس القا می شود که کار های او با ارزش است بنابر این باید به جای کار هایی که او انجام نمی دهد، در باره ی کار هایی صحبت کنید که او انجام می دهد و از او بابت آن ها قدر دانی کنید. 


مرد ها با بعضی از کار های روز مره آرام می شوند
مرد ها به دلیل اینکه اغلب کار های خود را بیرون از خانه انجام می دهند و با افراد زیادی در ارتباط اند و مشکلات جامعه را به عینه حس می کنند، در طول روز درگیری های ذهنی بیشتری دارند و گاها برای فراموش کردن و آرام شدن به مطالعه ی روزنامه و یا دیدن تلوزیون و .... می پردازند بنابر این در این مواقع آرامش آن ها را بهم نزنید.

نوشته: پریناز پرنیا

کد خبر 18618

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =