۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۹
زور بالیوود هم به کرونا نرسید

رئیس یکی از انجمن‌های سینمایی گفت: تمامی افراد در صنعت فیلم هند تصمیم به توقف فیلمبرداری تمامی پروژه‌های خود گرفته اند.

صنعت فیلمسازی هند، یکی از مهمترین موتورهای تولید محتوا در جهان، در حال خاموش شدن است.

به گزارش تلکسیران،- پس از یک جلسه اضطراری در طی هفته گذشته، انجمن تولید کنندگان فیلم هند اعلام کردند که درخواست تعلیق تمام فیلمبرداری فیلم ها، برنامه‌های تلویزیونی، تبلیغات و سریال‌ها از تاریخ ۱۹ تا ۳۱ مارس شده اند. این انجمن همچنین به تمام فیلم سازهای هندی و عوامل آن‌ها که در حال کار بر روی پروژه‌هایی در خارج کشور هستند، توصیه می‌کند تا سه روز آینده به کشور بازگردند. سایر انجمن‌های فیلم و نهادهای نظارتی این صنعت این درخواست نامه را امضا کرده اند.

رئیس انجمن تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون هند گفت: در اقدامی که به سود کشور خواهد بود، جامعه و عوامل فیلم‌ها و همچنین تمامی انجمن‌های صنعت فیلم تصمیم به تعطیل کردن همه شاخه‌ها گرفته اند. بالیوود و دیگر صنعت‌های فیلم سازی هم زمان با آن‌ها سالانه بیش از یک هزار فیلم سینمایی تولید می‌کنند.

انتظار می‌رود استودیوهای فیلم سازی مهم سینمای هند با ضرر مالی زیادی روبرو شوند. در بین پروژه‌های مهمی که ساخت آن لغو شده نام «لال سینگ چادا» با بازی عامر خان نسخه هندی فیلم «فارست گامپ» و همچنین درام ورزشی «جرسی» با بازی شاهد کاپور به چشم می‌خورد.

دولت‌های محلی، سینماهای سراسر این کشور را یکی پس از دیگری تعطیل کردند. مراکز عمده جمعیت از جمله بمبئی، دهلی نو، کشمیر و چند مکان دیگر، سینما رفتن را حداقل تا پایان ماه میلادی تعلیق کرده اند.

تا روز دوشنبه در این کشور ۱۱۳ مورد مبتلا در این کشور شناسایی و دو مورد مرگ و میر بر اثر آن ثبت شده است.

کد خبر 18362

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =