رویانیان: خانه‌ خودم را هم برای پرسپولیس دادم

مدیرعامل سابق پرسپولیس یک پای ماجرای مربوط به پنج ساختمان این باشگاه است که البته کنایه جالبی نسبت به آن زد.

به گزارش تلکسیران، جمشید تقی زاده، معاون وزارت ورزش چندی پیش از اتفاق عجیبی پرده برداشت که اکنون به علامت سوال بزرگی برای هواداران این تیم تبدیل شده است. او از پنج ساختمانی صحبت کرد که متعلق به باشگاه پرسپولیس بوده و سند آنها برای دریافت وام در رهن بانک قرار دارد. اسنادی که در دوره‌های اخیر بحثی در خصوص آن شکل نگرفته بود و مطمئنا این 5 ساختمان می‌تواند یک دارایی بزرگ برای این باشگاه محسوب شود. 


سرنخ این ساختمان‌ها اما مربوط به دوران مدیریت باشگاه توسط محمد رویانیان است. مدیرعاملی که برنامه‌های ویژه‌ای برای موفقیت این باشگاه و البته خصوصی سازی و برندسازی آن داشت که عمر مدیریتی‌اش کفاف این موضوع را نداد. رویانیان که مدعی است حرف‌های زیادی در این مورد دارد و به زودی آن را مطرح خواهد کرد به توضیح کوتاهی در اینباره بسنده کرد: من مشکلی ندارم و بروید و از کسی که این را گفته که من مقصر هستم بپرسید. والله من که خانه‌ام را هم برای پرسپولیس دادم و بعد از سال‌ها خدمت الان اجاره نشین هستم. مطمئنا اگر اتهامی به من زدند پاسخ آن را خواهم داد.


وی در پایان گفت: فعلا فرصت پاسخ نیست و برای همه مردم کشورم و البته جهان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم برابر این ویروس بتوانیم راهکار سلامتی را در پیش بگیریم.

کد خبر 18359

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =