عکس لورفته و بی حجاب ریحانه پارسا و دختر مهران غفوریان در مهمانی خصوصی + بیوگرافی

عکس دیده نشده و جالب از ریحانه پارسا و و دختر مهران غفوریان را در این صفحه ببینید.

ریحانه پارسا این روز ها حسابی خبر ساز شده است . ریحانه پارسا با انتشار پستی خبر ازدواجش را با مهدی کوشکی رسمی کرد . ریحانه پارسا که پیش از این با انتشار عکس های نامتعارف حسابی جنجال ساز شده بود این بار با خبر ازدواجش همه را شوکه کرد. 
عکس جالب و دیده نشده از ریحانه پارسا به همراه دختر مهران غفوریان را در زیر می بینید :

WhatsApp Image 2020-03-16 at 4.03.34 AM

 ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی در قرنطینه

مهدی کوشکی از بازیگران تئاتر و سینما با انتشار عکسی دو نفره در کنار همسرش ریحانه پارسا خبر ازدواجش را رسما برای مخاطبان اعلام کرد.

این روزها که مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا در منزل خود را قرنطینه کرده اند مهدی کوشکی از روزهای قرنطینه خانگی در کنار همسرش ریحانه پارسا خبر داد.

ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

مهدی کوشکی با انتشار تصویر بالا نوشت:

عهدمان در این قرنطینگی!

مهدی کوشکی از بازیگران تئاتر و سینما می باشد که به تازگی در مجموعه های دل و کرگدن به ایفای نقش پرداخته است.

ریحانه پارسا نیز با نقش لیلا در سریال پدر برای مخاطبان شناخته شد.

ماجراهای عکس های ریحانه پارسا در اینستاگرام

ریحانه پارسا دختر جوانی که با بازی در سریال پدر شناخته شد به یکبار در صفحه اینستاگرامش عکس هایی را منتشر کرد که برای خیلی از اهالی هنر و مردم تعجب برانگیز بود. انتشار عکس های مدلینگ ریحانه پارسا با انتقادهای زیادی در فضای مجازی روبرو شد و حجم انتقادها به حدی بود که ریحانه پارسا مجبور به حذف تمام عکس های مدلینگش از صفحه اینستاگرام شد.

اما این ماجرا برخلاف انتقادهای مردم در فضای مجازی با حمایت مهدی سلطانی و سعید سهیلی روبرو شد.

حمایت مهدی سلطانی و سعید سهیلی از عکس های ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

مهدی سلطانی و ریحانه پارسا بازیگران سریال پدر

مهدی سلطانی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت:

سلام دوستان. متاسفانه شرایط سینما به گونه ای است که هر اتفاق به ظاهر پیش پا افتاده و جزئی، برجسته می شه و اهمیت کاذبی پیدا می کنه. کاری به درستی و یا غلطی بعضی چیزها ندارم اما گاهی وقتها همه ما ها، تاکید می کنم هممون ممکنه به مقتضای، تجربه، تعهدات، یاشرایط روحی و یا دلایل متعدد دیگه کارهایی رو بکنیم که شاید از نگاه بعضی ها چون در زمان و مکان مناسبی اتفاق نیفتاده، ایجاد سوء تفاهم کنه، اما معنیش این نیست که قضاوت عجولانه ای بکنیم و همه چیز و همه کس رو زیر سؤال ببریم. اینو من مطمئنم هم اکثر شما مخاطبین بادرایت متوجه هستید هم همکاران و مسئولین فهیم و دانا. در ضمن نگران هیچی نباشید، درست می شه. مواظب خودتون باشید.

ریحانه پارسا

واکنش سعید سهیلی به عکس های ریحانه پارسا

سعید سهیلی پدر واقعی حامد سریال پدر هم با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

دخترم لیلا ... دخترم ریحانه ... سلام ، موفقیتت را در سریال پدر تبریک میگویم ، به بهانه این تبریک بگذار بگویم که ... هیچکس حق قضاوت تو را ندارد ، هیچکس جز خودت ، قضاوت کار ساده ای نیست ، کار سختی ست که اینروزها برای بسیاری سهل شده است ، اما چه سهل و چه سخت ، چه خوب و چه بد ، چه درست و چه نادرست ، لااقل من این کار را بلد نیستم ، نه بلدم و نه می پسندم ، اما میتوانم پدرانه بگویم که ... بیا و این روزهای شیرین زندگیت را تلخ نکن ، بیا و پشت سرت را فراموش کن ، بیا و به روبرو خیره شو ، به روبرو ... به آینده ... به افق های دور ... به روزهای بهتر ، از محبت ها غره و از بی مهری ها مأیوس مشو ، بدان که در میانه این هیاهوی بیشمار ... بسیاری تو را دوست دارند ، اما مهر "دو" نفر از جنس دیگری ست ، متفاوت از همه ، هیچکس به اندازه آقای عنقا و آقای توفیقی تو را دوست ندارد ، بلاشک تعریف آنان زلال است و دلسوزیشان صادقانه ، "اما یک نفر دیگر هم هست" ، هواخواهی که بیشتر از آن دو ... و بهتر از همه "هوایت" را دارد ، پس زلفت را به لطفش گره بزن و به روبرو خیره شو ، به آینده ، به افق های دور ، به روزهای بهتر ، دخترم ریحانه ... دخترم لیلا ... خدانگهدارت ، همه جا ... همه وقت ... همیشه...

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در کنار مهدی سلطانی در سریال پدر

ریحانه پارسا هم با انتشار عکسی در کنار مهدی سلطانی نوشت :پدر بودین، پدر هستین،پدر خواهی ماند... سایتون بالا سرمون باشه پدر ... برای پدر ....

ریحانه پارسا

عکس مدلینگ ریحانه پارسا

 ریحانه پارسا

عکس مدلینگ ریحانه پارسا در اینستاگرام

عکس هایی از تیپ متفاوت ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با چهره ای جدید

عکس های ریحانه پارسا

عکس مدلینگ ریحانه پارسا

 ریحانه پارسا

مدلینگ شدن ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با ظاهری متفاوت

 ریحانه پارسا

تیپ متفاوت ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد سال 77 است و در هنرستان سوره درس خوانده است و اولین بار در سریال پدر جلوی دوربین رفت و با بازی در این سریال به شهرت رسید .

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا در سریال پدر

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا لیلای سریال پدر

جشن تولد ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ریحانه پارسا بازیگر جوان این روزهای تلویزیون ، سینما و تئاتر است که با بازی در نقش لیلای سریال پدر در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد. ریحانه پارسا در اولین تجربه بازیگری جلوی دوربین سریال پدر رفت و با بازیگران سرشناس دنیای هنر همبازی شد.

ریحانه پارسا این روزها مشغول بازی در نمایش هفت شهر عشق است و سر صحنه همین نمایش در سالروز تولد 20 سالگی اش حسابی غافلگیر شد.

عکسهایی از جشن تولد 20 سالگی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولد 20 سالگی اش به روز کرد.

ریحانه پارسا

جشن تولد 20 سالگی ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر

ریحانه پارسا با انتشار این تصاویر نوشت : تولد بیست سالگیم مساوی شد با اولین کار تئاترم، ممنونم از همه ی تیم تئاتر هفت شهر عشق ، مامان و خواهر نازنینم که سورپرایزم کردن

از هشت اسفند هر شب هتل اسپیناس پالاس ساعت هشت و نیم شب.....

ریحانه پارسا

تولد ریحانه پارسا در کنسرت نمایش هفت شهر عشق

ریحانه پارسا این روزها مشغول بازی در کنسرت نمایش هفت شهر عشق است که کارگردانی آن را محمد حاتمی برعهده دارد و این اولین تجربه حضور ریحانه پارسا روی صحنه تئاتر است.

ریحانه پارسا و محمد حاتمی

ریحانه پارسا و محمد حاتمی کارگردان کنسرت نمایش هفت شهر عشق

ریحانه پارسا اولین بار در سریال پدر به ایفای نقش پرداخت و بازی در نقش اصلی این سریال پرمخاطب از او چهره شناخته شده ای در میان مردم ساخت و زمینه حضور در کارهای بعدی را فراهم کرد.

ریحانه پارسا

جشن تولد تئاتری ریحانه پارسا

ریحانه پارسا و مادرش

عکسی از ریحانه پارسا و مادرش

کد خبر 18270

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =