انتشاردهندگان کلیپ بارش بادمجان در تهران بازداشت شدند/ کشف بیش از ۳ میلیون انواع مواد محترقه

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از بازداشت انتشاردهندگان کلیپ بارش بادمجان در تهران خبر داد.

به گزارش تلکسیران، علی ذوالقدری پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به صورت آنلاین برگزار شد، گفت: ۵ نفر از افرادی که اخیرا اقدام به انتشار فیلم بارش بادمجان در آسمان تهران کرده بودند بازداشت شدند و این افراد به دنبال انجام اقدامات تحقیقاتی در راستای جلوه‌های ویژه بودند که متاسفانه در فضای مجازی این کلیپ را منتشر کردند و از آنجا که این اقدام منجر به تشویش اذهان عمومی شده بود، اقدامات پلیسی انجام شد.

وی ادامه داد: ۲۲۰ نفر را در ۱۲ روز اخیر دستگیر شدند و ۵۵ نفر از آنها از اراذل سطح دار تهران بودند و ۲۵ نفر هم از افرادی بودند که به نوامیس تعرض کرده بودند. ۸۸ نفر محتکر اقلام بهداشتی نیز بازداشت شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه اتهام افراد بازداشت شده شرارت و ایجاد ناامنی بوده است درباره طرح نظارت بر قهوه خانه ها نیز اظهار کرد: به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام شده بود که قهوه خانه ها حق ارائه قلیان به مردم را ندارند و نظارت ها در این خصوص صورت گرفت و تاکنون ۱۱ قهوه خانه پلمب شده است

ذوالقدری گفت: در هفته های اخیر ۱۹۵ پرونده قضائی برای اراذل و اوباش تشکیل شده است. از طرفی تاکنون ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف شده است.

انتهای پیام/۴۱۱۰

کد خبر 18199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =