عضو شورای نگهبان: در کنار هم ویروس منحوس کرونا را شکست می‌دهیم

عضو حقوقدان شورای نگهبان در حساب اینستاگرام خود نوشت: در کنار ناراحتی از این سیاهی ها، صحنه های زیبایی همچون تلاش پزشکان و پرستاران امید، مروت و جوانمردی ایران اسلامی را دوباره نمایش داد و نشان داد در سختی ها مثل همیشه کنار هم هستیم و همه باهم به_ توان _ما این ویروس منحوس را شکست می‌دهیم.

«هادی طحان نظیف» عضو حقوقدان شورای نگهبان در صفحه اینستاگرام خود به مسئله ویروس کرونا پرداخت و تاکید کرد: در سختی ها مثل همیشه کنار هم هستیم و همه باهم به_ توان _ما این ویروس منحوس را شکست می‌دهیم.

وی در یادداشت خود آورده است: حدوداً سه هفته ای است که روز و شب را داریم با اخبار کرونا سپری میکنیم. ویروس منحوسی که زندگی روزهای پایان سال را به خودش گره زده و محدودیت‌هایی را به کسب و کار، رفت و آمد، درس و تحصیل، سرگرمی و تفریح و ... وارد کرده. دل های برخی را داغدار کرده و به کار و سرمایه برخی دیگر خسارت زده. این ویژگی هر ابتلا و گرفتاری است. ما در این ابتلاها چگونه ایم؟ برای رفع بلا و گرفتاری چه می کنیم؟ با داغ عزیزان و زیان مادی مان چگونه برخورد می کنیم؟ برای عادی زندگی کردن چه می کنیم؟

این عضو حقوقدان شورای نگهبان افزود: ما روزهای سختی را در کنار هم گذرانده ایم. جنگ، تحریم و سیل و زلزله را پشت سر گذاشته ایم. غم و ترس را تجربه کرده ایم. اما کنار هم مانده ایم و کشتی را از طوفان ها به سلامت عبور داده ایم. با همه سختی‌ها، پرچم ایران اکنون بلند است و سرافرازتر نیز خواهد شد. دعا و توکل، مراقبت و توجه به توصیه های بهداشتی، صبر و  بردباری، چاره جویی و کمک به گرفتاران، ایجاد آرامش فکری و مثبت نگری، کمترین کارهایی است که هرکس می تواند برای ایجاد حال خوب در خود و جامعه انجام دهد.

طحان نظیف تاکید کرد: آنها که این روزها از بذر و ناامیدی می پاشند آنها که دروغ پراکنی و شایعه سازی می کنند و آنها که سلامتی مردم را به احتکار می‌برند، مردگانی متحرک و مبتلا به مرضی برتر از کرونا هستند که باید هرچه سریعتر درمان شوند.

وی در پایان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای مدیریت این بحران خاطر نشان کرد: در کنار ناراحتی از این سیاهی ها، صحنه های زیبایی همچون تلاش پزشکان و پرستاران برای بهبودی بیماران، فعالیت‌های متخصصان برای تولید داروی این ویروس، همدلی خواهران و برادران جهادی و هیئتی برای پاکسازی اماکن عمومی، کوشش صنعتگران و کارگران برای تولید حداکثری مواد بهداشتی و اقلام درمانی، بخشش اجاره بهای اماکن استیجاری و... و امید، مروت و جوانمردی ایران اسلامی را دوباره نمایش داد و نشان داد در سختی ها مثل همیشه کنار هم هستیم و همه باهم به_ توان _ما این ویروس منحوس را شکست می‌دهیم.

کد خبر 17748

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =