آخرین اخبار

رئیس سابق شاباک: آینده اسرائیل "بد یا بسیار بد" خواهد بود

رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در سخنانی آینده این رژیم را "بد یا بسیار بد" خواند.

به گزارش تلکسیران به نقل از شبکه الجزیره، کرمی جیلون، رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) در سخنانی آینده تاریکی را برای اسرائیل ترسیم کرد و گفت که آینده این رژیم "بد یا بسیار بد" خواهد بود.

وی در این باره تأکید کرد، اگر اسرائیل طرح به اصطلاح "صلح" دونالد ترامپ موسوم به "معامله قرن" را اجرا کند، دست یک عقیده دینی راستگرای افراطی را بازخواهد گذاشت و همین مسأله منجر به ایجاد آشوب خواهد شد.

جیلون در مصاحبه با روزنامه عبری زبان هاآرتص افزود: دو سناریو برای آینده اسرائیل وجود دارد که یکی بد و دیگری بدتر است.

ازجمله سناریوهایی که رئیس سابق شاباک پیش‌بینی کرد طی چند ماه و یا چند سال آینده برای اسرائیل رخ دهد، "حمله تروریستی وحشتناک" به کلیسای "سیده عذرا" در قدس اشغالی توسط گروه موسوم به "شباب قمه التل" است.

وی ادامه داد: "تروریست‌های یهودی" دیگر در خفا فعالیت نکرده و درحاشیه نخواهند بود.

جیلون در ادامه تصریح کرد، اما سناریوی بدتری که درپی انتخابات اخیر کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) رخ می‌دهد؛ تشکیل دولت وحدت متشکل از بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر کنونی و بنی گانتس، رهبر حزب آبی ـ سفید است.

رئیس سابق سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پایان پیش بینی کرد که رژیم صهیونیستی طی ۴۰ سال آینده رنگ آرامش را نخواهد دید و هر دولتی که زمام امور را به دست بگیرد چه دولت راستگرا و چه دولت چپ تا جایی که بتواند حقیقت را مخفی می‌کند.

انتهای پیام

کد خبر 17443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =