کشف 580 هزار ماسک احتکار شده در تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف 580 هزار ماسک احتکار شده درحوالی خیابان "فاطمی" خبر داد و گفت: برخورد پلیس با سودجویان هم چنان ادامه دارد.

به گزارش تلکسیران،سردار"علی ذوالقدری" اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر خرید و احتکار ماسک های فیلتردار و یکبار مصرف توسط فردی در حوالی خیابان "فاطمی" تهران بررسی موضوع بر عهده تیم های عملیاتی ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی، تصریح کرد: با برررسی های صورت گرفته و اقدامات فنی و اطلاعاتی، صحت و سقم خبر بررسی و مشخص شد، متهم در یک ساختمان نیمه کاره ماسک های یک بار مصرف را دپو کرده است.

وی با اشاره به هماهنگی های قضائی، عنوان کرد: عصر روز گذشته پنجم اسفندماه، تیمی از مأموران پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی پایتخت به محل اعلامی اعزام و در بازرسی از این ساختمان نیمه کاره بیش از 580 هزار ماسک که به صورت ماهرانه در گوشه از این ساختمان مخفی شده بود، کشف شد.

ذوالقدری ابراز داشت: با دستور قضائی ساختمان پلمب و در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با تاکید به استمرار این نوع ماموریت ها، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط موجود جامعه ناپسند بودن رفتار محتکران که سبب افزایش نگرانی شهروندان و تأثیرات منفی بر سلامت آنها خواهد گذاشت، برخورد با اینگونه افراد سودجو در اولویت های پلیس قرار دارد.

وی ضمن اینکه به شهروندان این اطمینان را می دهیم که در کنار آنها خواهیم بود، گفت: با قدرت با خاطیان و افرادی که بخواهند سلامت و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قانونی خواهیم کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کد خبر 15881

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =