گزارش بورس امروز سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱

شاخص کل بورس دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۴۴۳۴ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۶۲ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ را بخوانید.

بورس امروز سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که شاخص کل بورس  دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۴۴۳۴ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۶۲ واحد آرام گرفت.

به گزارش بورس تابناک، بورس امروز سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱:

خبرهای مهم برای بورس امروز:

۱-  تازه‌ترین آمار منتشر شده از سوی سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه حاکی از آن است که از آغاز سال ۱۴۰۱ تا پایان هفته سوم آبان ماه، ۲۲۴ ناشر سود سنواتی سهامداران را پرداخت کردند.
۲- شتران در صورت مالی حسابرسی شده سود خالص را با افزایش ۱۸۸ درصدی برابر ۱۶۳۱۶.۸ میلیارد تومان گزارش کرده و به ازای هر سهم ۹۶ تومان محقق شده است.
۳-  نماد معاملاتی (وگردش ۱) بنا به تشخیص شرکت فرابورس ایران حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ تعلیق شد.
۴-  «وبانک» «شاراک» را به مزایده می‌گذارد: شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی در حال طی مراحل اداری مربوط به عرضه ۴۹ درصد از سهام شرکت پتروشیمی شازند از طریق بورس اوراق بهادار تهران و به روش مزایده می‌باشد.  
۵- سود «شپدیس» پرواز کرد/ رشد ۲ برابری سود در یک سال:  شرکت پتروشیمی پردیس در ۱۲ ماهه منتهی به شهریور سال جاری سود خالصی معادل ۲۵.۶۴۲ میلیارد تومان محقق نمود.
۶- بر اساس اطلاعیه شرکت فرابورس بازارگردانی در نماد «وسالت» از روز ۱ آذر ماه آغار و به مدت ۱۲ ماه ادامه خواهد داشت.
۷- گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه نماد شتهران از مبلغ ۴۴۵,۵۰۰ ریال به مبلغ ۱,۵۵۹,۲۵۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ به تصویب هیئت مدیره رسیده است.
۸- باتوجه به خبرهای منتشر شده در رسانه ها، پذیرش استعفای دکتر عشقی مورد قبول واقع نشد. دکتر عشقی در ریاست سازمان باقی خواهد ماند.
۹- به منظور بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی وبانک حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ تعلیق می‌گردد.
۱۰- افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی فولای از محل سود انباشته مورد تائید حسابرس قرار گرفت.

صف های خرید و فروش در پیش گشایش

تعداد نمادهای در صف خرید: ۶۹ نماد | ارزش صف‌های خرید: ۳۰۶ میلیارد تومان

تعداد نمادهای در صف فروش: ۴۴ نماد | ارزش صف‌های فروش: ۳۹۲ میلیارد تومان

کد خبر 150681

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =