نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو ۲۹ آبان ۱۴۰۱

دلار توافقی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه کانال ۳۳ هزار فروخته می‌شود. نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار بعد چهار روز دوباره از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار عبور کرد

فرارو - قیمت دلار توافقی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در بازار متشکل ارزی با رشد ۳۷۵ تومانی به ۳۳ هزار و ۶۴۵ تومان رسید. همزمان نرخ فروش یورو در بازار متشکل ارزی که به شکل توافقی تعیین می‌شود، به ۳۴ هزار و ۶۳۰ تومان ارتقا پیدا کرد و این اسکناس رشد قیمت ۳۸۰ تومانی را به ثبت رساند. در بازار طلا همین روند را شاهد بودیم و نرخ طلا ۱۸ عیار بعد چهار روز دوباره از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد و ارزش سکه‌های تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم به ترتیب ۷۷ و ۵۶ هزار تومان ارتقا پیدا کرد.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز یکشنبه ۲۹ آبان در بازار متشکل ارزی، تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه به ۳۳ هزار و ۶۴۵ تومان رسید. عصر دیروز خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۳۳ هزار و ۲۷۰ تومان تمام می‌شد و حالا شاهد رشد ۳۷۵ تومانی ارزش این اسکناس هستیم. از طرفی نرخ فروش یورو امروز یکشنبه به ۳۴ هزار و ۶۳۰ تومان ارتقا پیدا کرد و این یکی نسبت به دیروز رشد قیمت ۳۸۰ تومانی را تجربه کرد.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی

انواع ارز پنجشنبه شنبه امروز
دلار 33 هزار و 245 تومان 33 هزار و 270 تومان 33 هزار و 645 تومان
یورو 33 هزار و 800 تومان 34 هزار و 250 تومان 34 هزار و 630 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه نخست معاملات بازار از مرز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عبور کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار صبح امروز درحالی یک میلیون و ۵۰۱ هزار تومان معامله شد که عصر دیروز یک میلیون و ۴۸۵ هزار تومان ارزش داشت و حالا شاهد رشد ۱۶ هزار تومانی ارزش این فلز هستیم.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

پنجشنبه شنبه امروز
یک میلیون و 485 هزار تومان یک میلیون و 485 هزار تومان یک میلیون و 501 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۹ آبان در نیمه نخست معاملات همزمان با رشد جزیی نرخ طلا و دلار، ۷۷ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و به ۱۶ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان رسید. عصر دیروز خرید سکه امامی ۱۶ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان تمام می‌شد. سکه تمام بهار آزادی که امروز ۱۵ میلیون و ۵۰۱ هزار تومان فروخته می‌شود، رشد قیمت ۵۶ هزار تومانی را نسبت به دیروز تجریه می‌کند، اما سکه گرمی بدون تغییر قیمت، سه میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به فروش رسید.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه پنجشنبه شنبه امروز
امامی 16 میلیون و 275 هزار تومان  16 میلیون و 275 هزار تومان  16 میلیون و 352 هزار تومان 
طرح قدیم 15 میلیون و 445 هزار  تومان 15 میلیون و 445 هزار  تومان 15 میلیون و 501 هزار  تومان
گرمی سه میلیون و 350 هزار تومان سه میلیون و 350 هزار تومان سه میلیون و 350 هزار تومان
کد خبر 150626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =