کشتی‌گیران در باکو دلاوری کردند / با 80 درصد تغییر قهرمان جهان شدیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: ملی‌پوشان در مصاف با قهرمان و نایب قهرمان رقابت‌های جهانی بلگراد که با تمام مدال‌آوران خود به این رقابت‌ها ٱمده بودند دلاوری کردند.

به گزارش رکنا، حسن رنگرز پس از بازگشت از رقابت‌های جام‌جهانی آذربایجان اظهار داشت: خوشحالم که دلاور مردان کشتی فرنگی توانستند در این رقابت‌ها قهرمان شوند. اول از همه این افتخار آفرینی را به مردم عزیز کشورمان تقدیم می‌کنم و امیدوارم این قهرمانی باعث شادی مردم شوند. این افتخارات قطعا محصول تلاش و زحمات مربیان کشور بوده که امروز به بار نشسته است.

وی در خصوص نتایج تیم ملی در این دوره از رقابت‌های جام جهانی عنوان کرد: همانطور که می‌دانید ما با 80 درصد تغییرات نسبت به رقابت‌های جهانی بلگراد در این رقابت‌ها حاضر شدیم. خدا را شکر می‌کنم که در این رقابت‌ها جوانان تیم ملی کشتی فرنگی در مصاف با تیم ملی ترکیه مدافع عنوان قهرمانی و تیم ملی آذربایجان میزبان نایب قهرمان رقابت‌های جهانی بلگراد که با تمام مدال‌آوران خود به این رقابت‌ها ٱمده بودند ولی دلاوری کردند و شگفتی‌ساز شدند و قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را از آن خود کردند. خوب واقعأ فکر نمی‌کردیم چنین نتیجه رقم بخورد، قهرمانی اتفاق بزرگی بود که در کشور میزبان رخ داد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی افزود: جوانان ما هم نشان دادند که شایسته هستند و ارزیابی ما هم از وضعیت فنی این جوانان مثبت است و نشان دادند که جوانان خوبی داریم و باید روی آن‌ها کار کنیم و برنامه ویژه فنی داشته باشیم. امکانات خوبی را هم فدراسیون برابر ما فراهم می‌کند و با وجود همه این پتانسیل‌ها می‌شود قهرمانان خوبی را از دل همین جوانان برای المپیک 2024 پاریس معرفی کنیم. همچنین می‌توانیم از سال 2025 تا المپیک 2028، چند تیم خوب کاملا آماده و هم سطح از نظر فنی در اختیار داشته باشیم.

انتهای پیام/

کد خبر 150225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =