شوچنکو: دیدن قهرمانی میلان فوق العاده بود

آندری شوچنکو، ستاره سابق میلان، می‌گوید از تماشای جام قهرمانی روی دست بازیکنان این تیم بسیار لذت برده است.

به گزارش "ورزش سه"، میلان فصل گذشته موفق شده پس از مدت‌ها غیبت در کورس قهرمانی لیگ ایتالیا بار دیگر جام قهرمانی این رقابت‌ها را بالای سر ببرد. 
میلان از ابتدای آغاز جنگ روسیه و اوکراین، از اوکراین حمایت کرد و در طول این مدت در برنامه‌های گسترش صلح شرکت داشت تا بتواند بودجه قابل توجهی را برای خیریه‌ها جذب کند . آنها همچنین نسخه خاصی از پیراهن‌شان را تهیه کردند که به یاد موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان 2003 بود و سود حاصل از فروش آن را به اوکراین اختصاص دادند. 
شوچنکو در گفتگو با تلویزیون میلان با اشاره به این اقدامات اظهار داشت:« من از بنیاد میلان ممنونم که در دوران جنگ از اوکراین حمایت کرد و از تمامی هواداران میلان که در این تامین بودجه شریک بودند نیز سپاسگزارم. تمامی دنیای ورزش واکنش بسیار خوبی نشان داده است و این حمایت صرفا در حد حرف نبوده است.»

شوچنکو: دیدن قهرمانی میلان فوق العاده بود
او درباره قهرمانی میلان در فصل گذشته لیگ ایتالیا گفت:« تماشای بالا رفتن جام قهرمانی روی دست‌های بازیکنان میلان بسیار لذتبخش بود، خصوصا که این اتفاق پس از چندین سال رخ داد. این که می‌دیدم هواداران میلان در حال جشن گرفتن هستند احساس بسیار خوبی برای من داشت.»
این ستاره سابق میلان همچنین درباره استفانو پیولی اضافه کرد:« او کار بسیار خوبی را روی نیمکت این تیم انجام داده است. من احترام و تحسین بسیاری برای او قائل هستم. او توانست این تیم را به تیمی برنده و قهرمان تبدیل کند.»

کد خبر 149605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =