مقایسه سری آیفون ١۴ با آیفون ١٣ + عکس

پس ازمعرفی آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو طی مراسم پر سر و صدای اپل، حالا ما تفاوت آن‌ها با نسل‌های قبلی خود (آیفون ۱۳ و ۱۲) را مقایسه می‌کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از آی تی رسان،   طی مراسم مورد انتظار «Far Out» که درواقع رویدادی آنلاین بود، اپل از محصولات پر سر و صدای خود معرفی و غوغایی به پا کرد.

اما واقعاً آیفون ۱۴ نسبت به آیفون ۱۳ و آیفون ۱۲، چه‌قدر تغییر کرده است؟ آیفون ۱۴ پرو نسبت به آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۲ پرو چطور؟ با ما همراه باشید.

طرفداران سری اپل برای معرفی آیفون ۱۴ پرو اشتیاق زیادی داشتند. حقیقتاً نمی‌توان منکر آن شد که اگر حتی منتقد اپل هم باشید، معرفی آیفون‌های جدید باز هم برای شما هیجان‌انگیز خواهند بود. درواقع معرفی یک آیفون جدید مثل آیفون ۱۴ یا آیفون ۱۴ پرو، علاوه بر آن که قلب طرفداران آن را به تپش در می‌آورد، میدان خوبی برای انتقاد کردن از این غول آمریکایی هم می‌شود؛ چرا که تغییرات و پیشرفت‌های کم آن نسبت به نسل‌های قبلی می‌تواند ناامیدکننده باشند.

آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو نسبت به نسل‌های قبل خود تغییراتی جزئی داشته‌اند و واقعاً پیشرفت چشم‌گیری نداشتند. هرچند بهتر است خودتان در قسمت بعدی مشخصات آن‌ها با نسل‌های قبلی را مقایسه کنید و نظر خود را در این باره با ما درمیان بگذارید.

مقایسه آیفون ۱۴ با آیفون ۱۲ و ۱۳ 

مقایسه سری آیفون ١۴ با آیفون ١٣ + عکس

مقایسه سری آیفون ١۴ با آیفون ١٣ + عکس

مقایسه سری آیفون ١۴ با آیفون ١٣ + عکس

*باتری آیفون ۱۴ پرو هنوز به طور مشخص و دقیق اندازه‌گیری نشده است. پس از اعلام اعداد دقیق، این پست آپدیت می‌شود.

منبع: آی تی رسان
کد خبر 149168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =