عکس ‌| گریم متفاوت امیر مهدی ژوله در روزی روزگاری مریخ | وقتی ژوله افلاطون شد

امیرمهدی ژوله درباره حضورش در سریال «روزی روزگاری مریخ» به سابقه آشنایی و همکاری‌اش با پیمان قاسم‌خانی اشاره و اظهار کرد که همه‌ پیشنهادهای کاری زندگی‌اش را پیمان قاسم‌خانی داده است؛ هم در نویسندگی و هم بازیگری. حالا بعد از ۱۸ سال رفاقت و همکاری، هرکاری را که پیمان بگوید در آن همکاری کن، می‌پذیرم.

به گزارش همشهری آنلاین، امیرمهدی ژوله بازیگر نقش افلاطون در «روزی روزگاری مریخ» ـ درباره‌ی همکاری با پیمان قاسم‌خانی و کاراکترش در این سریال اظهار نظر کرد.

هیچ فیلم فضایی را ندیده‌ بودم

ژوله درباره گریم خود در سریال «روزی روزگاری مریخ» در نقش «افلاطون» گفت: این استایل شبیه جوانان دهه ۸۰ امریکاست. وقتی این لباس‌ها را تنم کردم و گریم شدم خیلی خوشم آمد و به نظرم جذاب بود.

عکس ‌| گریم متفاوت امیر مهدی ژوله در روزی روزگاری مریخ | وقتی ژوله افلاطون شد
امیرمهدی ژوله: از تیپم خوشم آمد

این نویسنده و بازیگر کمدی از چالش‌های درک فضای فانتزی مریخ گفت و اظهار کرد: من هیچ فیلم مربوط به فضا را ندیده‌ام، حتی جنگ ستارگان یا فیلم‌های «نولان» را هم که تم فضایی دارد را ندیده‌ام و با این فضا ارتباط برقرار نمی‌کنم و طرفدار فیلم و سریال‌های فضایی نیستم.

آدم تنبلی هستم و دوست دارم خانه‌ام هوشمند باشد

ژوله گفت: از آنجا که آدم تنبلی هستم دوست داشتم خانه‌ام هوشمند باشد و قابلیت خانه‌های مریخ در سریال را داشته باشد. مثلا اینکه خانه هوشمند در مریخ، درها را اتوماتیک باز و بسته می‌کند خیلی خوب است چون من درهای کمد و اتاق را هیچ‌وقت نمی‌بندم.

«روزی روزگاری مریخ» یک کار آبرومند است

بازیگر نقش «افلاطون» در آخر با اشاره به ذائقه مخاطبان در فضای کمدی گفت: این سریال یک کار خوب و آبرومند است که اگر مخاطبان صبوری کنند و بیشتر با فضای آن آشنا شوند، حتما از دیدن سریال لذت خواهند برد.

عکس ‌| گریم متفاوت امیر مهدی ژوله در روزی روزگاری مریخ | وقتی ژوله افلاطون شد
گریم متفاوت ژوله در روزی روزگاری مریخ

روزی روزگاری مریخ نام مجموعهٔ نمایش خانگی ایرانی به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی و محسن چگینی است. این سریال در ژانر کمدی فانتزی در کره‌ای دیگر با آدم‌فضایی‌ها و انسان‌های زمینی ساخته می‌شود. نخستین قسمت از آن ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱ از شبکه نمایش خانگی پخش شد.


 
کد خبر 148981

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =