واکنشهای مجازی به اقدام اخیر سلبریتی خارج نشین +تصاویر

اقدام اخیر مهناز افشار و حذف استان خوزستان از نقشه ایران در گردنبند خود، واکنش کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

«حواشی بی پایان سلبریتی خارج نشین در داخل و خارج از کشور».

این تنها عنوان مناسبی است که می‌توان برای حاشیه‌ها و جنجال‌های دست ساز مهناز افشار بازیگر ایرانی در نظر گرفت. کسی که مدتی است با برنامه پرشیا گات تلنت وابسته به کشورهای سعودی همکاری می‌کند و این برنامه نیز شروعی تازه برای حواشی افشار در خارج از کشور محسوب می‌شود.

علی رغم چالش آفرینی‌های پیشین این بازیگر که اغلب در مسائل سیاسی، اجتماعی و به ویژه زنان بود، اقدام جدید وی با یک مرز شکنی فراتر از مسائل داخلی همراه بود و واکنش کاربران فضای مجازی را برانگیخت. پیش تر نیز ر طی مطلبی به اظهارنظرهای دردسرساز این بازیگر در فضای مجازی و در پی آن تحریک افکار عمومی پرداخته بود.

افشار در اجرای اخیر خود در برنامه پرشین گات تلند گردنبندی با نماد نقشه ایران را بر گردن داشت اما استان خوزستان در این گردنبند وجود نداشت و از نقشه ایران حذف شده بود.

این اقدام افشار آن هم در برنامه‌ای که متعلق به سعودی‌ها است، از سوی برخی کاربران فضای مجازی به مصداق تلاش برای تجزیه طلبی و زیر سوال بردن تمامیت ارضی کشور خوانده شد.

امید دانا اپوزیسیون خارج نشین در واکنش به این موضوع در توئیتر خود نوشت: تا کنون سلبریتی ها دریای مازندران و خلیج فارس را حذف می‌کردند ولی #مهنازافشار کل خوزستان را از نقشه ایران توی گردنش حذف کرده اونم در برنامه‌ای که پولش را سعودی‌ها می‌پردازند و اعتقاد دارند خوزستان بخشی از عربستان است! منی که اهل تجملات هستم تا کنون هیچ گردنبند ایرانی را اینگونه ندیدم.

یکی دیگر از کاربران فضای مجازی نیز نوشت: #مهناز_افشار موافق تجزیه ایران است؟ مهنازافشار کل خوزستان را از نقشه ایران در گردنبندش حذف کرد. گفتنی است این اقدام خانم افشار در حالی انجام شده که او با این ظاهر در برنامه‌ای حاضر شده که دولت سعودی تامین بودجه مالی آن را بر عهده دارد.

واکنشهای فجازی به اقدام اخیر سلبریتی خارج نشین +تصاویر

رها عبدالهی کاربر دیگر فضای مجازی نیز در واکنش به این اقدام ضد وطنی افشار نوشت: مهناز افشار! تو با این گردن آویز ننگین در خون تمام شهدای دفاع مقدس و #شهدای_ترور_خوزستان شریکی! تمام این خون‌ها با قصد جدایی#خوزستان بر زمین ریختند.

مهدی عبدی زاده نیز نوشت: پول نجس #سعودی کاری میکنه که با ژست وطن پرستی و عشق به مردم، کشورت رو با دست خودت تکه تکه کنی و کَکِت هم نگزه

کاربر دیگری به نام جناب خان نیز در توییتر نوشت: نقشه تجزیه شده ایران بر گردن #مهناز_افشار! خب این چقدر شد خانم افشار که براتون بریزن به حساب!؟

البته اینکه دریای قزوین (خزر) و خلیج فارس و دریای عمان رو هم دادید رفته، فاکتور گرفتیم (می‌گیم عادی بوده) ولی چجوری #جنوب_ایران رو کات کردید؟

کاربر دیگری به نام ناصر نیز نوشت: تو دنیایی که همه #مهناز_افشار هستند و پول عرب را دوست داشتنی میکنه #شهاب_حسینی بودن سخت است.

کاربر دیگری به نام آرش بیات نژاد نیز نوشت: دلارهای سعودی بدون خوش خدمتی ومفت و مجانی نمیشه که!!

نقشه ایرانی که خوزستان ازش حذف شده! ذات این آدم‌ها رو بهتر بشناسید.

کد خبر 14840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =