ناصر محمدخانی از «یادم تو رو فراموش» شکایت قضایی کرد/ احتمال توقیف فیلم

با توجه به شباهت‌ «یادم تو رو فراموش» با زندگی ناصر محمدخانی و شهلا جاهد، این بازیکن سابق فوتبال ضمن مراجعه به دادگاه خواستار توقف اکران فیلم شد.

به گزارش تلکسیران،ناصر محمدخانی مردادماه امسال طی نامه‌ای به حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی و محسن امیریوسفی رییس شورای صنفی نمایش خواستار ابطال پروانه نمایش و توقیف فیلم «یادم تو رو فراموش» به دلیل اشارات مستقیم به شخصیت و حوادث تراژیک زندگی‌اش شد.

فیلم در آن زمان اکران نشد و از چهارشنبه ۲۳ بهمن روی پرده سینماها رفت، اما محمدخانی در مصاحبه تازه‌ای با روزنامه هفت صبح مدعی شده که همچنان پی‌گیر شکایت و توقیف فیلم است.

بازیکن سال‌های دور تیم پرسپولیس این بار علاوه بر علی عطشانی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی به دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کرده است.

این‌در حالیست که محمدخانی در مصاحبه‌اش با هفت صبح اعلام کرده که تنها بخش‌هایی از فیلم را دیده است و کل داستان را دوستانش برایش تعریف کرده‌اند و گفته‌اند بر اساس زندگی او ساخته شده است.

محمدخانی در دادخواست خود دلیل شکایتش را یادآوری خاطرات تلخ گذشته در اذهان عمومی و توهین و فحاشی برخی افراد در فضای مجازی به خودش عنوان کرده است.

با این شرایط هر لحظه ممکن است فیلم «یادم تو رو فراموش» که از سال ۹۴ تاکنون در انتظار اکران بوده توقیف شود.

انتهای پیام/

کد خبر 14765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =