قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟/ دریافتی مربی محبوب سرخ ها سه برابر تیم ملی!

شاید برای خیلی ها این سئوال پیش آمده باشد که قرارداد کریم باقری در پرسپولیس چقدر است؟

شنیدیم قرارداد دستیار مشهور یحیی گل محمدی در فصل آینده ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است. این در حالی است که دریافتی او برای هر بازی در تیم ملی 100 میلیون تومان بود که شاید در سال به رقمی نزدیک به یک میلیارد می رسید.  باقری شاید خیلی علاقه ای به دخالت در مسائل فنی نداشته باشد اما  یکی از کاریزماتیک‌ترین چهره‌های تاریخ فوتبال ایران است که اغلب بازیکنان حرمتش را نگه می‌دارند. در نتیجه ممکن است در بخش حفظ اقتدار کادرفنی و آرامش اردو، کارهایی از دست باقری بر بیاید که از عهده  بسیاری از کمک مربیان بر نمی آید.

شاید به همین دلیل است که در پرسپولیس، از علی دایی تا یحیی گل‌محمدی و از برانکو تا کالدرون، هیچ‌کدام نتوانستند قید همکاری با کریم باقری را بزنند و همگی هم از کار با او به عنوان تجربه‌ای خوشایند یاد کردند. حالا هم باقری کنار یحیی گل محمدی و در غیاب حمید مطهری دستیار فنی و امین سرمربی پرسپولیس بتواند کمک بیشتری داشته باشد.

جالب آن که یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس پس از پیوستن سید جلال حسینی به کادرفنی جمله جالبی گفته است: «این تیم پرستاره دو تا مبصر برای کنترل تیم و کمک به یحیی گل محمدی می خواهد.»

کد خبر 147353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =