اسدی: نگاه ما با واعظ آشتیانی یکی است/ ارزش اسکوچیچ شکسته شد

تهران- ایرنا- دبیرکل اسبق فدراسیون فوتبال گفت: بحث ائتلاف با واعظ آشتیانی وجود ندارد بلکه نوع نگاه ما یکسان است و می‌توانیم با هم کار کنیم.

به گزارش ایرنا، «علیرضا اسدی» پس از ثبت‌نام ریاست فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فضایی برای انتخابات باز شد که اگر فرصتی هست که بتوانم خدمت کنم تا وارد این فضا شوم.

وی در مورد ائتلاف خود با حمیدرضا واعظ آشتیانی عنوان کرد: بحث ائتلاف نیست بلکه نوع نگاه ما یکسان است و می‌توانیم با هم کار کنیم.  

اسدی در مورد قطعی شدن تصمیم کمیته فنی برای برکناری دراگان اسکوچیچ عنوان کرد:‌ پشت‌ صحنه‌ داستان‌ها را خیلی نمی‌دانم. وقتی یک مربی ارزش ایجاد کرده و تیم را بالا می‌برد باید به او احترام گذاشت اما وقتی ارزش و حرمت شکسته شود و مربی که ارزش او شکسته شود شاید نتواند ادامه دهد.

نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در خصوص فضای انتخاباتی این مجموعه و افراد مختلفی که در این  انتخابات ثبت‌نام کردند، اظهار داشت: اسامی مهم نیست بلکه مهم این است چه کسی محتوا دارد و سابقه‌اش به چه شکل است یا اینکه چگونه می‌تواند خدمات تولید کند تا به آرامش فوتبال کمک شود. از همه مهم‌تر تسلط فرد در مناظرات است. باید دید این فرد چقدر می‌تواند به فدراسیون بدهد و چقدر ارزش بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا اسکوچیچ را مربی می‌داند که ارزش کار و احترامش در تیم ملی شکسته شد، تصریح کرد: آیا چیزی غیر از این است. سرمربی معلم بزرگ یک تیم و فرمانده یک تیم در داخل زمین است. سرمربی، بازیکنان و افرادی که پشت صحنه کار می‌کنند باید وفاق یکپارچگی ایجاد کند تا به کسی صدمه وارد نشود. هر کدام از آنها صدمه بخورند تیم ضربه می‌خورد و نتیجه نمی‌گیریم.

دبیرکل اسبق فرداسیون فوتبال ددر پاسخ به این سوال که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس بعدی فدراسیون آیا از مربی داخلی استفاده می‌کند یا خارجی، توضیح داد: از ابتدای کار بحث من این بود مانند تمام کشورهایی که در فوتبال رشد کرده‌اند باید از مربی خارجی به این دلیل که در دانش فنی ضعف داریم استفاده کنیم تا این دانش فنی درست شود اما همیشه از محصولات داخلی خودمان استفاده کنیم.

کد خبر 147284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =