جهانبخش: می‌دانم فصل قبل خوب نبودم

جهانبخش پس از گلزنی در اولین بازی فصل فاینورد گفت: می‌خواهم فصل بهتری را امسال تجربه کنم و به بازیکن مهم تیم نام گیرم

به گزارش قدس آنلاین، شب گذشته در اولین دیدار پیش فصل فاینورد، جهانبخش در ترکیب اصلی تیم هلندی قرار گرفت و مقابل سالزبورگ اتریش درخشان ظاهر شد.

او یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند و باعث شد تا فاینورد مقابل نماینده اتریش به برتری دست یابد.

ستاره کشورمان پس از مسابقه به ESPN گفت:

بازی خوبی را انجام دادیم. هفته خوبی در اتریش داشتیم و می‌خواستیم به خوبی نیز این هفته را به پایان برسانیم. شانس داشتیم که بیشتر در نیمه اول گل بزنیم ولی همان نتیجه یک بر یک نتیجه خوبی بود. در نیمه دوم، بازیکنان جوان ادامه دادند و به پیروزی رسیدیم. ۲ برد در این هفته بدست آوردیم که به نظرم بسیار خوب است.

جهانبخش در خصوص روند آماده سازی برای فصل جدید گفت: سال پیش من پیش فصل را از دست دادم ولی الان از روز اول اینجا هستم که بسیار برای من اهمیت دارد. من تلاش می‌کنم که دوباره همه چیز را بسازم. مشخصاً گلزنی در این مسابقه اتفاق بسیار خوبی بود. خوشحالم که اولین گلم به ثمر رسید و امیدوارم این مسیر ادامه پیدا کند.

ستاره کشورمان که فصل گذشته عملکرد چندان مثبتی نداشت در خصوص علت آن صحبت کرد و گفت:

 من می‌دانم که فصل گذشته به اندازه کافی خوب نبودم. از خودم بیشتر انتظار داشتم و باید الان جبران کنم. در برخی مسابقات خوب بودم ولی در مجموع عملکرد در حد انتظارام نبود. من تصمیم دارم که فصل بهتری را امسال تجربه کنم، اعتماد به نفس بیشتری دارم و این هفته نیز به خوبی تمرین کرده‌ام. می‌خواهم این مسیر پیشرفت را ادامه دهم و امیدوارم به بازیکن مهمی در این فصل بدل شوم.

کد خبر 147229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =