لیگ ملت‌های والیبال| اقامت یک هفته‌ای والیبال ایران در لهستان/ فرمول برنامه کلی مرحله نهایی رقابت‌ها

تیم ملی والیبال ایران که موفق به صعود به مرحله نهایی شد، تا زمان اعزام به کشور ایتالیا در شهر گدانسک تمرینات خود را پیگیری خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2022 امروز (یکشنبه 19 تیرماه) با برگزاری 6 دیدار به پایان می‌رسد و ۸ تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود خواهند کرد تا در شهر بولونیا برای تعیین مقام اول تا هشتم به مصاف یکدیگر بروند.

تیم ملی والیبال ایران که شب گذشته با پیروزی بر صربستان موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی شد، امروز با تغییر محل اقامت خود در شهر گدانسک اردوی آمادگی خود را برای حضوری شایسته در مرحله‌نهایی این رقابت‌ها آغاز می‌کند و ۴ روز مانده به آغاز مسابقات شهر بولونیا عازم ایتالیا خواهد شد.

برنامه یک چهارم نهایی مسابقات لیگ ملت‌های والیبال 2022 امروز همزمان با پایان مرحله مقدماتی این مسابقات و مشخص شدن رده بندی تیم‌ها مشخص خواهد شد و تیم‌های صعود کننده رقبای خود را در مرحله نهایی خواهند شناخت.

در مرحله یک‌چهارم طی روزهای 29 و 30 تیرماه، ایتالیا با توجه به اینکه میزبان است، با تیم هشتم جدول مرحله مقدماتی بازی خواهد کرد و دیگر بازی‌ها به ترتیب بین تیم‌های دوم با هفتم، سوم با ششم و چهارم با پنجم برگزار می‌شود تا چهار تیم برنده به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند.

بر این اساس تیم‌های بازنده در مرحله یک چهارم نهایی، بر اساس عملکردشان در این رقابت ها در رده‌های پنجم تا هشتم قرار خواهند گرفت و تیم‌های برنده نیز پس از یک روز استراحت، روزهای یکم و دوم مردادماه در مراحل نیمه‌نهایی و نهایی لیگ ملت‌ها 2022، به مصاف هم می‌روند.

کد خبر 147215

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =