نادال: انرژی تماشاگران باعث شد تا به بازی ادامه دهم

اسطوره تنیس اسپانیا اعتراف کرد که در بازی حساس برابر حریف آمریکایی می خواست که انصراف دهد اما انرژی و حمایت زیاد تماشاگران باعث شد به بازی ادامه دهد.

به گزارش  اسپورت، رافائل نادال در یک بازی ماراتونی که ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید توانست برابر تایلور فریتز آمریکایی به پیروزی دست پیدا کند و راهی نیمه نهایی ویمبلدون شود.

نادال در این بازی سخت و نفسگیر از ناحیه شکم احساس درد کرد و بازی برای دقایقی متوقف شد. این تنیسور اسپانیایی اعتراف کرد که می خواست که انصراف دهد اما انرژی و حمایت زیاد تماشاگران باعث شد تا او به بازی ادامه دهد.

او گفت: از چنین بازی های برابر هواداران لذت می برم. نمی توانم از حمایت شما آنگونه که بایسته و شایسته است تشکر کنم. روز سختی برابر یک حریف خوب بود. باید به تیلور به خاطر این نمایش خوب تبریک گفت. از نظر من بازی آسانی نبود و به همین خاطر حضور در نیمه نهایی اتفاق بزرگی است.

او درباره آسیب دیدگی که داشت، گفت: در کل وضعیت بدنی ام خوب است اما در شکم وضعیتم خوب نیست و در جریان بازی احساس درد داشتم. برای لحظاتی احساس کردم که نمی توانم به بازی ادامه دهم و باید انصراف بدهم اما تماشاگران به من انرژی دادند تا به بازی ادامه دهم و باید از همه آنها تشکر کنم. برای دیدار نیمه نهایی برابر نیک کریوس باید بسیار آماده باشم. نیک فصل بسیار خوبی را تجربه کرده است و از آمادگی بالایی برخوردار است. این جدال هم راحت نخواهد بود و باید ۱۰۰ درصد آماده باشم.

انتهای پیام

کد خبر 147104

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =