خبرهای نقل و انتقالاتی جذاب برای هواداران استقلال

از باشگاه استقلال خبر می رسد که این باشگاه در چند روز آینده فعالیت خود را در نقل و انتقالات با قدرت بیش تری پیگیری خواهد کرد و چند خرید بزرگ را رونمایی می کند.

استقلال قرار است از فردا رسما کار خود را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر زیرنظر سرمربی جدید پرتغالی آغاز کند، این درحالی است که هنوز کادر بازیکنان این تیم به‌صورت کامل بسته نشده و همچنان پیگیری‌ها و رایزنی‌ها برای تکمیل کادر بازیکنان برای فصل جدید ادامه دارد.

در همین ارتباط و بعد از اینکه استقلالی‌ها در روزهای قبلی چندین بازیکن را به خدمت گرفتند حالا و از دفتر این باشگاه خبر می‌رسد که قرار است طی چند روز آینده چند بازیکن مطرح نسبت به خریدهای قبلی با امضای قراردادی جدید پیراهن این تیم را بر تن کنند. در این بین و از جمع تمدیدی‌ها و تازه بازگشته‌ها نیز درحالی که ابتدای هفته خبر تمدید قرارداد با حسین مرادمند منتشر شد اما این خبر هنوز به‌صورت رسمی از سوی باشگاه اعلام نشده که این موضوع هم تا حدودی نگرانی هواداران این تیم را در پی داشته است.

درخصوص مرادمند شنیده می‌شود این بازیکن با وجود حل‌شدن کارهای مربوط به معافیت دوران خدمت هنوز موفق نشده است تا تسویه‌حساب خود را دریافت کند و احتمالا با سپری‌شدن مدت‌زمان کوتاهی موانع موجود برای رسمی شدن قرارداد و حضورش در تمرینات استقلال برداشته خواهد شد. در این خصوص شنیده می‌شود احتمالا تا هفته آینده این بازیکن به‌صورت رسمی قراردادش را با استقلال نیم‌فصل دیگر تمدید خواهد کرد. نکته قابل‌توجه اینکه طبق شنیده‌ها کارهای مرتبط با بسته شدن قرارداد مرادمند انجام شده و حتی عکس‌های مربوطه هم گرفته شده و فقط به‌خاطر منع قانونی و برداشته شدن آن هنوز این خبر به‌صورت رسمی اعلام نشده است.همچنین پیگیری‌ها نشان می‌دهد بازگشت سیاوش یزدانی با وجود تمایل شخصی این بازیکن که در مصاحبه اخیر از آن پرده برداشته هنوز محرز نشده و با وجود آنکه این مدافع اعلام کرده است مشکلی برای بازگشت به استقلال ندارد اما هنوز تکلیف بازگشت این مدافع سرباز آبی‌ها به خط دفاعی این تیم برای فصل بعدی مشخص نیست؛ چراکه وی قبلا از معافیت تحصیلی استفاده کرده و استفاده دوباره‌اش به‌سادگی امکان‌پذیر نیست.

یکی‌دیگر از خریدهای قطعی استقلالی‌ها کاوه رضایی است که این بازیکن هم تا امروز هنوز موفق نشده است قرارداد خود را با این تیم ثبت کند تا این سوال پیش بیاید که پس چه زمانی کاوه استقلالی شده و دوباره به این تیم بازخواهد گشت.

درباره رضایی نیز این‌طور شنیده می‌شود این مهاجم که در لیگ بلژیک آغاز بسیار خوبی داشت اما در یکی، دو فصل اخیر با افت مواجه شد، کارهای مقدماتی برای پیوستن به استقلال را انجام داده و موافقت خود را برای بستن قرارداد اعلام کرده و فقط مباحث پزشکی و ارائه تست پزشکی توسط این بازیکن باقی مانده است و این یعنی تنها دلیل تاخیر برای نهایی‌کردن قرارداد کاوه رضایی تست‌های پزشکی محسوب می‌شود که با تایید پزشکی این بازیکن هم به‌زودی استقلالی خواهد شد.

شنیده می‌شود کاوه می‌خواهد به استقلال تهران برگردد تا با درخشش در نیم‌فصل اول لیگ ایران شانس‌های خود را برای دعوت دوباره به تیم ملی و حضور در جام‌جهانی افزایش بدهد. درخصوص سیدمحمد حسینی هم شنیده می‌شود توافقات نهایی را با استقلال انجام داده و این بازیکن هم بعد از تسویه‌حساب با باشگاه هوادار و گرفتن مجوزهای لازم، قرارداد خود با آبی‌پوشان را رسمی خواهد کرد.از سوی دیگر صحبت‌های لازم برای استقلالی‌شدن محمد محبی هم تا اینجای کار خوب پیش رفته و این احتمال وجود دارد که این بازیکن که فصل گذشته عضو سانتاکلارای پرتغال بود و چندان هم به بازی گرفته نشد، به‌زودی قراردادش را با آبی‌ها رسمی کند هرچند ظاهرا این قرارداد، قرضی خواهد بود.

کد خبر 147049

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =