ببینید | رئیس سازمان سنجش: انتظار بیرون آمدن عکس از جلسه را داشتیم | ابزارهای تقلب الکترونیکی به اندازه یک نخود یا پاک‌کن است!

پورعباس، رئیس سازمان سنجش گفت: رشته پزشکی یکی از مشاغل مورد اقبال داوطلبان است، از طرفی امسال ۹۶۰۰ هزار نفر ظرفیت برای رشته‌های پزشکی تعیین شده  و برخی حاضرند میلیاردی خرج کنند حتی از مسیر ناصواب که به رشته‌های پزشکی برسند. به همین دلیل آزمون جمعه حساسیت ویژه ای داشت و انتظار داشتیم که عکس از جلسه آزمون بیرون بیاید.

به گزارش همشهری آنلاین،  پورعباس گفت: ۱۲ شبکه بزرگ تخلف کنکور را شناسایی کردیم و تیم های حفاظت و امنیت توانستند آنها را بگیرند. یک مورد از این شبکه ها توانست بعد از آزمون عکس را بفرستد بیرون و سؤالات را پخش کرد. البته ما انتظار داشتیم و تدبیری اندیشیدیم که پاسخنامه در زمان کمتری در دست داوطلب باشد که این شبکه ها نتوانند پاسخ‌ها را ارسال کنند. این ابزارهای تقلب الکترونیکی گاه به اندازه یک نخود یا اندازه پاک‌کن است. دراین راستا از ساعت ۱۰ تا ۱۲ تمام عوامل با سیگنال‌یاب در تمام حوزه‌ها درگیر بودند و تمام مشتریانی که می‌خواستند پاسخ را بگیرند را شناسایی کردیم.

کد خبر 146868

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =