نکاتی که از یک ازدواج ناموفق یاد بگیرید

درس هایی از ازدواج شکست خورده

نکاتی که از یک ازدواج ناموفق یاد بگیرید

نشانه های بسیاری وجود دارد که رابطه ای در حال اتمام است ، مردم فقط آنها را به اندازه کافی سریع نمی گیرند تا بتوانند ازدواج خود را نجات دهند. این خبر بدی است زیرا تحقیقات نشان می دهد که همه کسانی که در حال طلاق بوده اند از قبل می دانند - طلاق باعث پریشانی روانی و کاهش رضایت از زندگی می شود.

علائم نارضایتی رابطه شما چیست؟ در مورد ازدواج ناموفق چه کاری می توانید انجام دهید؟ آیا چیزی وجود دارد که بتوانید از آن یاد بگیرید؟ در این مقاله تمام این موارد را یاد خواهید گرفت.

علائم ازدواج ناموفق

لازم نیست طلاق را تجربه کنید تا یاد بگیرید چگونه ازدواج خود را نجات دهید. اگر احساس می کنید به مشاوره ازدواج احتیاج دارید ، بیشتر به دنبال آن نباشید. در اینجا 14 نشانه ازدواج ناکام آورده شده است:

 • احساس ناراحتی می کنید که در یک اتاق در کنار هم هستید.
 • شما همیشه بحث می کنید.
 • شما در مورد بودن بدون شریک زندگی خود تخیل می کنید.
 • شما اغلب فکر خیانت کردن همسر خود را در نظر می گیرید.
 • گفتگوها بی دست و پا یا بیش از حد رسمی است.
 • شما از صرف وقت در کنار هم لذت نمی برید.
 • خوشحال نیستی
 • خیانت مداوم در رابطه وجود دارد.
 • شما همواره به خاطر مشکلات خود مقصر هستید.
 • شما دیگر با هم ارتباط برقرار نمی کنید.
 • زندگی جنسی شما ملال انگیز است.
 • شریک زندگی شما فحاشی می کند یا کتک می زند.
 • سوء مصرف مواد مخدر وجود دارد.
 • شما فقط برای بچه ها کنار هم هستید

چگونه می توان با یک ازدواج ناکام مقابله کرد

اگر هر یک از موارد فوق مانند رابطه شما به نظر برسد ، ازدواج شما قطعاً در سراشیبی قرار دارد.

به دنبال مشاوره ازدواج باشید ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنید و یک شب هفتگی با هم متعهد شوید. این به اثبات رسیده است که ارتباطات ، صمیمیت و کاهش کسالت زناشویی را بهبود می بخشد. زوجینی که یک شب معمولی دارند نیز 20 درصد کمتر از هم طلاق می گیرند.

نکاتی که از یک ازدواج ناکام باید دریافت کرد:

تلفن ها می توانند قاتل باشند

نکته ای که طلاق به شما آموزش می دهد اهمیت کنار گذاشتن تلفن است. آیا می دانید که در یک نظرسنجی در مورد استفاده از تلفن ، از هر 10 زوج 1 نفر که در حین رابطه جنسی ، گوشی های هوشمند خود را چک می کردند. درصد بیشتر کاربران تلفن های همراه مورد بررسی گفته اند که هنگام صحبت با دوستان و خانواده از دستگاه خود استفاده می کنند.

تحقیقات نشان می دهد که چند وظیفه (مانند افرادی که هنگام تماشای تلویزیون از تلفنهای خود استفاده می کردند یا سعی در مکالمه شخصی داشتند) همدلی کمتری دارند. اسکنهای MRI از مغز آنها تراکم مغزی کمتری را در قشر سینگولات قدامی ، که کنترل شناختی و عاطفی و همچنین همدلی را کنترل می کند ، نشان می دهد.

قدردانی لازم است

مطالعات نشان می دهد شرکایی که از یکدیگر ابراز قدردانی می کنند رضایت بیشتری از روابط دارند.

آنها همچنین از ارتباطات ، تعهدات ، سرمایه گذاری در رابطه ، صمیمیت ، پشتیبانی و گسترش خود بهتر بهره مند می شوند. قدردانی در روابط باعث می شود رضایت رابطه را از یک شریک شکرگذاری دریافت می کند با علامت گذاری قدردانی از شریک زندگی خود ، که این ابراز قدردانی را آغاز کرده است.

 

ارتباطات واقعاً مهم است

هنگام درخواست مشاوره در مورد ازدواج ، اغلب می شنویم که ارتباطات پایه و اساس یک رابطه عالی است و این درست است.

سطح ارتباطات شما تعیین می کند که شما و همسرتان چقدر می توانید استدلال ها را حل کنید ، دوستی زناشویی شما تا چه حد عمیق است و شما چقدر آسیب پذیر هستید که مایل هستید در کنار یکدیگر باشید. مطالعات همچنین ثابت می کنند که برقراری ارتباط عالی منجر به رابطه جنسی عالی و افزایش فرکانس ارگاسم در زنان می شود.

در روابط بعدی خود ، فردی را پیدا کنید که نمی ترسد توجه شما را به صورت غیرقابل تفکر به شما جلب کند ، بدون هیچ گونه مزاحمت به شما گوش می دهد ، به دنبال راه هایی برای حل مشکلات به عنوان تیم است و دوست دارد در مورد روزشان با شما صحبت کند.

کد خبر 14670

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =