این ده خبر روند بورس امروز را تعیین خواهند کرد

دیروز ۴ تیرماه ۱۴۰۱ اخبار بسیاری منتشر شد که این ده خبر می‌توانند بر روی روند بورس امروز تاثیرات بیشتری را داشته باشند. دیروز طی خبری بانک مرکزی برای سومین هفته متوالی نرخ بازار بین بانکی را افزایش داد.

دیروز ۴ تیرماه ۱۴۰۱  اخبار بسیاری منتشر شد که این ده خبر می‌توانند بر روی روند بورس امروز تاثیرات بیشتری را داشته باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود که این ده خبر را قبل از معاملات امروز بخوانید و ببینید.  

به عنوان نمونه دیروز طی خبری بانک مرکزی برای سومین هفته متوالی نرخ بازار بین بانکی را افزایش داد، خبری که می‌تواند برای اهالی بازار سرمایه مهم باشد.

۱- «رشیدی» عضو کمیسیون شوراهای مجلس:سقف دلاری برای واردات خودرو برداشته شد.
۲- فرانسه: برای به نتیجه رساندن برجام آمادگی داریم.
۳- قیمت فولاد در بازارهای جهانی در حال تجربه یک روند نزولی شدید و کم‌سابقه است که علت اصلی آن نگرانی نسبت به وقوع رکود در اقتصاد جهانی است.
۴- در هفته گذشته، میانگین قیمت بیلت صادراتی ایران، ۵۳۲.۵ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به هفته پیش از آن، کاهش ۱۵ دلاری، معادل ۲.۷ درصدی را نشان می‌دهد.
۵- وزارت برق عراق اعلام کرد که بدهی‌های معوق ایران بابت واردات انرژی پرداخت شده و بغداد در حال رایزنی برای افزایش واردات گاز از ایران است.
۶- امیرعبداللهیان: آمادگی داریم در روزهای آینده مذاکرات را از سر بگیریم.
۷- پیشنهاد افزایش سرمایه شکام از مبلغ ۹۰۰ میلیارد ریال به مبلغ ۴,۰۰۰ میلیارد ریال (معادل ۳۴۴ درصد) از محل سود انباشته.
۸- «الکاظمی» فردا به تهران می‌آید.
۹- بانک مرکزی برای سومین هفته متوالی نرخ بازار بین بانکی را افزایش داد. این هفته نرخ بهره بین بانکی با ۱۴ صدم درصد رشد نسبت به هفته گذشته به ۲۰,۸۲ درصد رسید. این بالاترین نرخ طی ۲۳ هفته اخیر است.
۱۰- فاطمی امین وزیر صمت: با عرضه خودرو در بورس کالا مخالفتی ندارم.

منبع: نبض بورس

کد خبر 146517

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =