ست کردن لباس مهمترین اصل شیک پوشی

امروزه طریقه ست کردن لباس یکی از دغدغه های مهم برای خانم ها به حساب می آید. ست کردن لباس در درجه اول شیک پوشی قرار دارد و هرچقدر که رنگ روسری و مانتو باهم تناسب بیشتری داشته باشد فرد خوشتیپ و خوشپوش تر به نظر می رسد. ست کردن روسری با مانتو اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر بتوانید رنگ این دو را با کفش هایتان ست کنید دیگر جز خوشپوش ترین ها به حساب می آیید. ما در ادامه این مطلب قصد داریم طریقه ست کردن لباس و هنر شیک‌پوشی را به شما آموزش دهیم

پایگاه تحلیلی خبری تلکسیران:امروزه طریقه ست کردن لباس یکی از دغدغه های مهم برای خانم ها به حساب می آید. ست کردن لباس در درجه اول شیک پوشی قرار دارد و هرچقدر که رنگ روسری و مانتو باهم تناسب بیشتری داشته باشد فرد خوشتیپ و خوشپوش تر به نظر می رسد. ست کردن روسری با مانتو اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر بتوانید رنگ این دو را با کفش هایتان ست کنید دیگر جز خوشپوش ترین ها به حساب می آیید. ما در ادامه این مطلب قصد داریم طریقه ست کردن لباس و هنر شیک‌پوشی را به شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید.

 چگونه رنگ روسری را با مانتو و کفش ست کنیم؟

تناسب رنگ بین روسری، مانتو و کفش بسیار مهم است و نقش بسیار زیادی در خوش لباسی شما خواهد داشت. ما در این مقاله قصد داریم طریقه ست کردن چند رنگ لباس را به شما آموزش دهیم.

۱)طریقه ست کردن مانتو جین با روسری و کفش

مانتو جین یکی از مانتوهایی است که امروزه در بین دختران جوان طرفداران بسیار زیادی دارد و مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است اما طریقه ست کردن آن با کفش و روسری بسیار مهم است زیرا هر رنگی با مانتو جین تناسب ندارد و فقط باید از رنگ هایی استفاده کنید که بتوان آن هارا با این مدل مانتو ست کرد. اگر می خواهید مانتو جینی بخرید که رنگ آن بیشتر به تیره نزدیک است بهتر است از روسری نزدیک به رنگ مانتو استفاده شود، مثلا می توان از روسری مشکی کمک گرفت اما کفش نیز بسیار مهم است و باید کفش هایی را خریداری کنید که رنگ متناسب داشته باشند، کفش طوسی بهترین انتخاب است اما رنگ های مشکی و سفید هم می توانند مکمل خوبی برای این مدل تیپ باشند، اما سعی کنی حتما از کفش ها اسپرت و یا کتانی در این ترکیب استفاده کنید زیرا کفش اسپرت تناسب بیشتری با مانتو جین خواهد داشت. اما اگر مانتو جین شما روشن است باید از کفش تیره و روسری تقریبا تیره یا قهوه ای استفاده کنید. ست کردن روسری با مانتو یک اصل مهم در شیک پوشی به حساب می آید و باید به آن توجه بسیار زیادی شود، اگر رنگ مانتوی شما تیره است باید از روسری با رنگ های مختلفی استفاده کنید که در زیر به توضیح این رنگ ها می پردازیم.

۱)استفاده از روسری با رنگ های خنثی

در این مدل لباس باید یک روسری شیک انتخاب کنید که رنگ خنثی داشته باشد، مثلا روسری شما می تواند طوسی، مشکی، بژ و سفید باشد. این رنگ ها جز رنگ های خنثی به شمار رفته و به راحتی با لباس های جین ست می شوند.

۲) رنگ قرمز

رنگ قرمز نیز یکی از رنگ هایی است که می توان از آن در این ست استفاده کرد، پوشیدن یک روسری قرمز همراه یک شلوار جین می تواند شما را بسیار جذاب جلوه بدهد، اگر مانتو جین شما آبی است استفاده از روسری زرشکی نیز می تواند گزینه مناسبی باشد.

۳) رنگ سبز

روسری به رنگ سبز می تواند کامل کننده این تیپ باشد زیرا رنگ سبز هماهنگی بسیار خوبی با مانتو جین دارد و انتخاب یک شال یا روسری به رنگ سبز انتخاب بسیار مناسبی می باشد.

مانتو با رنگ های مختلف چگونه ست می شود؟

شاید شما نیز یک مانتوداشته باشید که دوست دارید بدانید چه رنگی می تواند مکمل آن باشد ما در ادامه به انواع رنگ می پردازیم.

1) مانتو با رنگ مشکی

اگر مانتویی دارید که رنگ آن تیره است و یا به مشکی می زند و دوست دارید بهترین رنگ روسری را با آن ست کنید هیچ جای نگرانی نیست زیرا رنگ مشکی با انواع رنگ ها تناسب دارد و به راحتی ست می شود. برای مانتوی تیره استفاده از روسری با رنگ های قرمز، سفید، آبی، سبز، نارنجی و استفاده از کفش تیره، سفید، قرمز مناسب است و زیباترین تناسب رنگ را به شما خواهد داد.

2) مانتو با رنگ سفید

مانتوی سفید نیز به راحتی با انواع رنگ ها ست می شود و به راحتی می توان آن را با روسری مشکی، قرمز، آبی و صورتی ست کرد.

3) مانتو با رنگ قرمز

رنگ قرمز یکی از رنگ های خنثی به حساب می آید و نمی توان آن را با انواع رنگ ها ست کرد، اگر مانتوی شما قرمز است مناسب ترین رنگ روسری مشکی می باشد و آنقدر تناسب زیبایی دارد که چشم هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

4) مانتو با رنگ آبی

مانتویی که رنگ آن آبی باشد ست بسیار زیبایی را می سازد، اما باید گفت که هر گونه رنگی مناسب این مانتو نیست و باید از روسری مشکی یا سفید استفاده کنید.

5) مانتو با رنگ سبز

مانتو با رنگ سبز علاوه بر اینکه بسیار زیباست بلکه می تواند مکمل خوبی برای کامل کردن یک ست زیبا باشد و مناسب ترین رنگ روسری برای آن رنگ مشکی می باشد.

این پنج مورد از پرطرفدار ترین رنگ هایی بود که در مانتو ها دیده می شود.

چگونه کفش را با لباس هایمان ست کنیم؟

شاید فکر کنید ست کردن کفش با لباس ها چندان اهمیتی ندارد اما باید بدانید که کفش نیز در ست بسیار اهمیت دارد و باید از رنگ های مناسبی استفاده کرد.

1) کفش با رنگ تیره

کفش با رنگ تیره برای ست کردن انواع مانتو استفاده می شود و می توان آن را با مانتوهای قرمز، سفید و آبی ست کرد.

2) کفش با رنگ قرمز

کفشی که رنگ آن قرمز باشد علاوه بر زیبایی می تواند ست بسیار زیبایی را برای شما بسازد و می توان آن را با رنگ هایی مثل مشکی و سفید ست کرد.

3) کفش با رنگ سفید

کفش سفید پرطرفدارترین نوع کفش به  می آید و می توان گفت از زیباترین نوع کفش نیز هست، اگر کفش سفید دارید می توانید آن را با مانتو و روسری قرمز، مشکی، آبی، سبز، زرد و قهوه ای ست کنید.

4) کفش با رنگ آبی

اگر کفشی دارید که رنگ آن آبی است می توانید آن را مانتو به رنگ سفید و مشکی ست کنید که بسیار هم ست زیبایی خواهد شد.

کد خبر 14639

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =