پارتی‌های شبانه و نوشیدن مشروب بلای جان فوتبالیست معروف شد+عکس

بازیکن ۱۰۰ میلیون پوندی منچستر سیتی در حالی که در گرمای ۳۳ درجه سانتیگراد کلاه سطلی بر سر داشت و به خاطر نوشیدن مشروبات الکلی حالت عادی نداشته در استخر دیده شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، جک گریلیش حدو مرز خوش گذرانی را پشت سر گذاشته است.

جک گریلیش، بازیکن انگلیسی، روزهای گذشته در مهمانی های شبانه و استخر پارتی های لاس وگاس دیده شد. بازیکن ۱۰۰ میلیون پوندی منچستر سیتی در حالی که در گرمای ۳۳ درجه سانتیگراد کلاه سطلی بر سر داشت و به خاطر نوشیدن مشروبات الکلی حالت عادی نداشته در استخر همراه با اندی رابرتسون مدافع لیورپول و دوستان نزدیک خود مشغول رقصیدن بوده است.

پارتی‌های شبانه بلای جان ستاره آبی‌پوش لیگ برتر/عکس

گارد امنیتی هتل برای اینکه شرایط از کنترل خارج نشود این بازیکن ۲۶ ساله را نیمه برهنه و در حالتی گیج به سمت اتاقش همراهی می‌کنند و گفته می‌شود که همراهانش هم با او وارد اتاق شدند.

پارتی‌های شبانه بلای جان ستاره آبی‌پوش لیگ برتر/عکس

او نتوانست در فصل گذشته انتظارات را در مقابل هزینه ای که برای او شده بود برآورده کند و حالا به نظر می‌رسد تمام کردن رابطه بلند مدت جک با نامزدش ساشا او را به سمت خوش گذرانی های بی حد و مرز کشانده است. شاید این روند آینده خوبی را برای ستاره سه شیرها ترسیم نکند و مثل بسیاری از ستاره های زود گذر دنیای فوتبال دوران حرفه ای سطح اول خودش را زودتر از انتظار به پایان برساند.

پارتی‌های شبانه بلای جان ستاره آبی‌پوش لیگ برتر/عکس

کد خبر 146262

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =