گزارش بورس امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱

شاخص کل بورس یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۷۷۵ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۴۵ هزار و ۹۶۳ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.

بورس امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که شاخص کل یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با کاهش ۱۷۷۵ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۴۵ هزار و ۹۶۳ واحد آرام گرفت.

به گزارش بورس تابناک، بورس امروز دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱:

خبرهای مهم برای بورس امروز:

۱- قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی برای معاملات هفتگی در بورس کالای ایران از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی بر اساس نرخ ارز ۲۵۱,۷۷۳ ریال اعلام شد.
۲- در پایان مجمع وکبهمن به ازای هر سهم ۲۲۰ ریال سود نقدی تقسیم شد و شرکت در نظر دارد از محل سود انباشته اقدام به افزایش سرمایه کند.
۳- مجید عشقی، رئیس سازمان بورس: دامنه نوسان در بازار سرمایه به تدریج افزایش می‌یابد.
۴- قالیباف سخنگوی وزارت صمت از صدور مجوز افزایش ۱۵ درصدی قیمت برای تلویزیون و ۱۰ درصدی برای یخچال، یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی خبر داد و گفت که قیمت‌های جدید از اول تیر ماه اجرایی می‌شود.
۵- مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره‌بها در هر سال تا سقف ۲۵ درصد در تهران و ۲۰ درصد در شهرهای سراسر کشور مورد تایید شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت.
۶- ستاد تنظیم بازار با افزایش ۲۵ درصدی قیمت همه انواع مواد شوینده، بهداشتی و آرایشی موافقت کرد.
۷- بهای جهانی هر تن مس در بازار معاملات آخر هفته ۸۹۴۶ دلار در تن معامله شد تا فلز سرخ برای اولین بار در سال جاری میلادی به زیر تراز ۹۰۰۰ دلاری کشیده شود و این محدوده قیمتی را هم تجربه کند.
۸- شرکت گروه اقتصادی کرمان خودرو (خکرمان) از اخذ موافقت اصولی سازمان بورس اوراق بهادار با تبدیل این شرکت به نهاد مالی (مادر/هلدینگ) خبر داد.
۹- بهای بیلت صادراتی ایران در هفته گذشته با کاهش ۰.۴ درصدی ۵۴۵ تا ۵۵۰ دلار فوب قیمت خورد. حال گزارشات رسیده از بازار داخل نشان می‌دهد که حجم معالات این محصول در بورس کالا ۴ درصد کاهش داشته اگرچه قیمت‌ها با ثبات نسبی بدون تغییر باقی مانده است.
۱۰- بررسی عملکرد درآمدی سازمان امور مالیاتی نشان می‌دهد که تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری حدود ۹۷.۲ هزار میلیارد تومان وصول مالیات داشته است.

صف های خرید و فروش در پیش گشایش

تعداد نمادهای در صف خرید: ۶۴ نماد | ارزش صف‌های خرید: ۴۰۶ میلیارد تومان

تعداد نمادهای در صف فروش: ۵۰ نماد | ارزش صف‌های فروش: ۳۸۳ میلیارد تومان

کد خبر 146167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =