ادعای جالب مهاجم خارجی؛ با هر بازیکنی که در پرسپولیس باشد رقابت می کنم!

تمیروف ازبک که گفته می شود در لیست خروج یحیی قرار دارد مدعی است ترسی از رقابت با سایر مهاجمان ندارد.

شرزود تمیروف، مهاجم ازبک پرسپولیس فصل گذشته با نظر یحیی گل‌محمدی به این تیم پیوست. بازیکنی که سرمربی سرخ‌ها اعتقاد ویژه‌ای به او داشت و بارها او را به جای مهدی عبدی در ترکیب سرخپوشان قرار می‌داد. تمیروف را هواداران پرسپولیس با شوت‌های عجیب و غریبی که از فواصل مختلف به خارج از دروازه می‌زد به یاد می‌آورند. آمار ضعیف او در گلزنی این شائبه را به‌وجود آورده که احتمالا در لیست فروش قرار بگیرد، اما خودش می‌گوید یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.

فصلی که در پرسپولیس گذراندی، برایت چطور بود؟
این نخستین فصل حضورم در خارج از کشور خودم بود. قطعا احتیاج به زمان داشتم تا به فوتبال در خارج از ازبکستان عادت کنم. سعی کردم سریع با شرایط منطبق شوم ولی اینکه بخواهم به‌سرعت عملکرد صددرصد خودم را نشان دهم برایم مقدور نشد.

یعنی از عملکرد خودت راضی نبودی؟
باز هم می‌گویم این نخستین فصل حضورم در خارج از کشور بود و نتوانستم توانایی‌های خودم را صددرصد نشان دهم. ولی سعی کردم به سرعت با تیم هماهنگ شوم و به شرایط بازی برسم.

به‌دنبال چه هدفی بودی و آیا به آن رسیدی؟
به اهدافم نرسیدم، امیدوارم که هر روز بهتر از دیروز بوده باشم.

بحث جدایی‌ات از پرسپولیس مطرح است. آیا صحت دارد؟
به این سؤال جواب نمی‌دهم.

بخشی از هواداران پرسپولیس به عملکردت انتقاد داشتند. قول می‌دهی اگر فصل بعد ماندی آن عده را از خودت راضی کنی؟
قطعا نتوانستم در بهترین فرم خودم باشم ولی اینکه بخواهی وارد یک تیمی مثل پرسپولیس شوی، سریعا فیکس بازی کنی و بتوانی بهترین عملکرد خود را نشان دهی به‌نظرم خیلی سخت است. این اتفاق قطعا زمان‌بر خواهد بود. اگر بمانم سعی می‌کنم هر روز بهتر از دیروز باشم و ان شاءالله برای پرسپولیس گل‌های زیادی بزنم.

در مورد قهرمان نشدن پرسپولیس بعد از ۵دوره چه صحبتی داری و نظرت درباره قهرمانی استقلال چیست؟
فوتبال، بازی برد و باخت است. پرسپولیس ذهنیت برنده دارد ولی گاهی پیش می‌آید که یک توپ گل نمی‌شود و سرنوشتتان تغییر می‌کند. ما هم همه تلاشمان را کردیم اما نتوانستیم آنطور که باید موفق شویم. قطعا تنها هدف ما قهرمانی است اما نتوانستیم به آن برسیم. از هواداران عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم در فصل‌های آینده اگر در پرسپولیس ماندم بتوانیم موفق باشیم و به قهرمانی برسیم.

هدفت برای فصل آینده چیست؟ مثلا چه تعداد گل بزنی؟
هدف ما تیمی است. فوتبال یک بازی تیمی است و من نمی‌توانم یک هدف شخصی بگذارم. قطعا سعی می‌کنم گل بزنم و مهم‌تر از همه این است که بتوانیم در فصل آینده قهرمان شویم.

پرسپولیس نقل و انتقالات را پرقدرت شروع کرده و به‌نظر در فصل آینده مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود. نظرت چیست؟
پرسپولیس با هوادارانی که دارد همیشه به‌دنبال قهرمانی است. مهم این نیست که چه‌کسی بیاید و یا برود، مهم این است که همه ما سعی می‌کنیم قهرمان شویم. از مدیریت و کادر فنی تا بازیکنان، تمام هدف ما یک چیز است. ما برای قهرمانی پرسپولیس و خوشحال کردن هواداران می‌جنگیم.

پرسپولیس به‌دنبال جذب یک یا چند مهاجم ازجمله سجاد شهباززاده هم هست. در این صورت اگر هم بمانی جا برای بازی کردنت تنگ می‌شود. با آمدن مهاجم جدید مشکلی نداری؟
نه، خیلی نرمال است که ما رقابت کنیم. رقابت باعث پیشرفت می‌شود. چه شهباززاده، چه هر مهاجم دیگری بیاید خوشحال می‌شوم و سعی می‌کنم برای قرار گرفتن در ترکیب رقابت کنم. امیدوارم بتوانم موفق باشم و در ترکیب قرار بگیرم.

کد خبر 145995

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =