گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱

شاخص کل بورس سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۶۱۹ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۴ هزار و ۶۵ واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ را بخوانید.

بورس امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که شاخص کل سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ در نهایت با افزایش ۲۶۱۹ واحدی بر روی کانال یک میلیون و ۵۷۴ هزار و ۶۵ واحد آرام گرفت.

به گزارش بورس تابناک، بورس امروز چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱:

خبرهای مهم برای بورس امروز:

۱- کوثر نرخ محصول از میان تعدادی از غذاهای تیپ انتخاب و بصورت میانگین درج شده است و افزایش در لیست کلیه خدمات پذیرایی حدود ۲۰% میباشد.
۲- سخنگوی دولت: دولت هیچ برنامه‌ای برای تغییر قیمت بنزین در هیچ سطحی ندارد.
۳- قیمت جدید سیمان اعلام شد: قیمت سیمان در خرده فروشی‌ها از حدود پاکتی ۵۰ هزار تومان به ۶۵ هزار تومان و در مناطقی تا ۹۰ هزار تومان رسیده است.
۴- وزیر بهداشت از ادامه روند تامین دارو با ارز ۴۲۰۰ تومانی خبر داد و اعلام کرد در این رابطه بر اساس روال سابق عمل خواهیم کرد.
۵- نفتکش ایرانی در یونان رفع توقیف شد.
۶- امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران خبر داد: پیام‌های غیر مستقیم میان ایران و آمریکا در حال تبادل است. مذاکرات هسته‌ای از طریق جوزپ بورل و انریکه مورا در حال انجام است.
۷- دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: با تامین شدن برق مورد نیاز تولید سیمان و همچنین عرضه گسترده سیمان در بورس کالا طی یکشنبه هفته آینده، شاهد تعادل مناسب این بازار خواهیم بود.
۸- با اجرای سیاست‌های جدید ارزی بانک مرکزی در بازار ارز طی دو روز گذشته قیمت دلار حدود ۱۲۰۰ تومان کاهش یافته است
۹- سخنگوی دولت: تا زمانی که زیرساخت‌های کالابرگ الکترونیکی فراهم نشده باشد، پرداخت یارانه‌ها ادامه خواهد داشت
۱۰- سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد که مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی تا ۱۵ تیرماه با اخذ مجوز قانونی تمدید شد.

صف های خرید و فروش در پیش گشایش

تعداد نمادهای در صف خرید: ۳۶ نماد | ارزش صف‌های خرید: ۴۲۵ میلیارد تومان

تعداد نمادهای در صف فروش: ۳۴ نماد | ارزش صف‌های فروش: ۱۳۳ میلیارد تومان

کد خبر 145922

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =